Slušivý svršek na nepříliš teplé, byť letní večery?

Slušivý svršek na nepříliš teplé, byť letní večery?

Elegantní pánský svetr. Ideální volba pro všechny pány, kteří se chtějí cítit dobře, ctí upravený a slušivý zevnějšek a vůbec, ve společnosti, a to nejen dámské, chtějí být za bezchybného gentlemana.

Pánský svetr, vyrobený z lehounké vlny či bavlny toto vše splňuje. Kvalitní svetr je velice dobře přizpůsobivý, výborně tvarovatelný a proto dobře padne jakémukoli typu mužské postavy. Ve svetru budete vypadat výborně, ať jste malý, velký, štíhlý či méně štíhlý. Záleží jen na tom, abyste si dobře zvolili střih, barvu a vzor. Pánské pulovry budou slušet štíhlým mužům s atletickou postavou.

 

Oblékají se zásadně přes hlavu, mají svůj styl a šarm. Hodí se i do práce do kanceláře, pokud zrovna nemáte formální jednání či důležitou obchodní schůzku. Jejich jemná příze je dovoluje nosit na elegantní košili, aniž by narušili celkový vzhled a linii. Podobně můžete využít i pánské svetry do véčka. Tento typ také dovoluje, pří správně zvolené přízi, barvě a vzoru, nosit tento svetr na košili. Samozřejmě tak, aby límeček košile byl v naprostém souladu s právě obléknutým svetrem. Pokud nemáte rádi věci přes hlavu, pak jsou pro Vás ideální pánské svetry na knoflíky nebo pánské svetry se zipem. Ty první jmenované bývají zpravidla elegantnější a stylovější. Navíc je můžete povýšit na ojedinělý originál výběrem nevšedních knoflíků. Mohou být zajímavé jak barvou, tak tvarem nebo i materiálem ze kterého jsou vyrobeny. Naproti tomu pánské svetry se zipem jsou sportovního charakteru. Můžete jej obléci jak do města, do kavárny nebo do kina, tak i na výlety do hor nebo kamkoliv jinam do přírody. Budete vypadat akčně a elegantně zároveň. Tak jakému dáte přednost, který bude zdobit Vaši skříň i Vás samotné?

 

 

 

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h