Šokující nabídka - plastový zahradní nábytek!

Šokující nabídka - plastový zahradní nábytek!

Plastový zahradní nábytek
Letní dny spojujeme s grilováním a příjemným posezením na zahradě. Málokdo si umíme představit svou zahradu bez příjemného posezení. Zahradní nábytek rozhodně nepatří mezi levné záležitosti, takže pečlivě musíme uvážit výběr materiálu. Venkovní prostor si zaslouží stejnou pozornost jako interiér.

Do otevřené zahrady k moderní stavbě je vhodný plastový zahradní nábytek, který dobře snáší vlhkost a snadno se udržuje.  Výběr je na vás, volte komfort, aby vám pohodlný zahradní nábytek ještě více zpříjemnil odpočinek.

Plastový nábytek vyberte prosím zde


Kvalitní plastový zahradní nábytek  - správná volba


Plastový zahradní nábytek nebo kovový, dřevěný či ratanový, který si oblíbili designéři? Je samozřejmé, že od zvoleného materiálu se odvíjí cena a kvalita.  Naší pozornost stále láká levný plastový zahradní nábytek. Klasická sestava – stůl a šest židlí vás přijde od dvou do šesti tisíc. Není totiž plast jako plast. Zvolíte-li laciný výlisek, tak počítejte s tím, že vám na horkém slunci změkne a v zimě na mrazu praskne, to nemluvíme o blednutí barev. Co víc! Levný plastový zahradní nábytek nevydrží velkou zátěž, a proto vám vřele doporučujeme pořídit si variantu plast/kov.  Navíc kvalitní plast lehce ošetříte navlhčeným hadříkem, zatímco špínu z laciného výlisku nevydrhnete ani kartáčem.


 Plastový zahradní nábytek – pohodlné posezení na vaší zahradě


Zajisté je do zahrady nejvhodnější nábytek z přírodního materiálu, působí přirozeně, ale má své nevýhody. Dřevo se musí často impregnovat, aby ve vlhku nebylo napadeno plísněmi a houbou. Cena závisí od použité dřeviny, levný smrk vás nepřijde tak draze, jako exotické dřevo, jehož cena se pohybuje kolem 18 – 30 tisíc korun.  A kde seženete vysokou kvalitu za rozumnou cenu? Pouze v internetovém obchodě t-nabytek.cz, který se pyšní certifikátem Heureka oceněno zákazníky. Do dvou pracovních dnů máte zboží doma!  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h