Šperk pro domácnost

Šperk pro domácnost

Každý člověk má svůj osobitý vkus, proto se každému líbí něco jiného. I přesto existují takové unikátní věci, které se líbí snad každému. A právě tímto unikátem je i kamenné umyvadlo.

Proč právě umyvadlo z kamene?

Chceme mít doma krásný a originální prvek luxusu, který bude zároveň velice originální? Pokud je vaše odpověď ano, tak hledáte kamenné umyvadlo, protože právě tento skvost splňuje veškeré podmínky. Je z přírodních materiálů, jako je mramor či přímo přírodní kámen. A právě díky tomu, že je z přírodního kamene, tak nikdy nenajdete dva kusy, které by byly totožné. Kámen je sice kvalitní materiál, ale na druhou stranu velmi pevný a proto se s ním hůře pracuje, přestože jsou kamenná umyvadla dělaná stejně, přizpůsobena ke stejným rozměrům, tak se stane, že mezi každým umyvadlem se najde jistá odchylka, ale samozřejmě, že odchylka není veliká, nelze jí okem rozeznat.

Proč kamenné umyvadlo a kam s ním?

Působí velmi krásným dojmem a samozřejmě, že je plní i svou praktičnost. Lidí, kteří si tato umyvadla nechávají instalovat do koupelen, jistě mají finance a dobrý vkus. Avšak toto umyvadlo se velmi hodí i na terasu nebo někde venku. Protože když pracujete na zahrádce anebo pořádáte nějakou akci s přáteli, tak zahradní umyvadlo velice dobře poslouží pro umytí rukou, abyste nemuseli zbytečně zacházet až dovnitř a udělat si nepořádek v čisté koupelně.

Kvalita je daná údržbou

Kdyby se měla posuzovat kvalita umyvadel, tak by patřila do vrchních řad, avšak aby vaše kamenná umyvadla byla stále stejně krásná, tak se o ně také musíte řádně starat. Na druhou stranu, když starost se zahradním umyvadlem z kamene přirovnáte ke klasickému, tak rozdíly nejsou tak markantní. Musíte si dávat pozor, abyste na své umyvadlo nepoužily agresivní látky, což může být citrón či ocet. A také abyste zbytečně na umyvadle nedělali škrábance drátěnkou.

Pro tento šperk do zlatnictví nechoďte

Vzhledem k tomu, že kamenná umyvadla jsou kvalitní, tak i jejich cena je trochu vyšší, proto se v klasických obchodech vidí jen zřídkakdy a pokud ano, tak jen malý výběr. Jestli máte o kamenné umyvadlo zájem, tak zvolte raději internetový obchod, kde najdete snad veškeré druhy a typy, které se vyrábí. Přejeme, ať vám tento krásný doplněk zútulní vaše bydlení a dělá hodně radosti.

 

Ne každý má doma skvost jako je kamenné umyvadlo, buďte výjimkou a pořiďte si tento kouzelný doplněk do vaší domácnosti.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h