Špičková kvalita - LED žárovky (EMOS)

Špičková kvalita - LED žárovky (EMOS)

Nadešel ten správný čas vyměnit staré klasické žárovky za moderní světelný zdroj. Na výběr máte kompaktní zářivky, halogenové a LED žárovky. 

Příkladně nabídka LED žárovek je ohromná, jen si vybrat ten správný internetový obchod. LED žárovka představuje v současné době nejdokonalejší technologii osvětlení. Funguje na principu několika polovodičových elektronických diod, které vyzařují světlo při průchodu elektrického proudu. Ledky jak se jim také říká, nabízejí až dvacetiletou životnost s 80% až 90% úsporou energie, okamžitý náběh světla, netopí a neobsahují škodlivé látky. LED žárovky dokážou svítit v různých odstínech bílé a nevadí jim ani časté spínání.

Chovejte se ekologicky -  LED žárovky

Letošní rok je vyhlášen Rokem světla a určitě není náhoda, že v loňském roce byla udělena Nobelova cena za fyziku objevitelem modrých LED diod, které jsou základem dnešních vysoce účinných polovodičových zdrojů bílého světla.  Do roku 2016 by měly být staženy z prodeje všechny klasické žárovky. Při výběru LED žárovky je třeba se řídit údajem, který je vyjádřen v lumenech (lm). Chcete-li nahradit obyčejnou žárovku LED žárovkou, tak si najděte na obalu LED žárovky údaj, jaký světelný tok v lumenech měla původní žárovka. Údaje ve wattech nejsou srovnatelné, protože na stejný světelný tok spotřebuje LED zdroj alespoň 5-krát méně energie než klasická žárovka.

LED žárovky – revoluce ve svícení

Vyberte si úsporné LED žárovky tam, kde je nabízejí ve velkém výběru a za skvělé ceny. Zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky se pyšní shop.emos.cz. Firma EMOS s. r. o. patří mezi výhradní dovozce světových značek a působí na trhu více jak dvacet let. Jedná se o největší společnost v České republice v tomto oboru - 100 % český kapitál, zaměstnává více než 200 lidí. Zboží firmy je expedováno také do zahraničí, kam směřuje zhruba 20 % celkového obratu. Nakupujte u profesionálů, pokud toužíte po vysoké kvalitě! 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h