Špičkově kvalitní a úsporné LED osvětlení

Špičkově kvalitní a úsporné LED osvětlení

Již každý z nás zaslechl pojem LED osvětlení. A to většinou v souvislosti s výměnou klasických žárovek za LED osvětlení. V našem článku zjistíte, proč tento krok udělat. Ukážeme vám výhody LED osvětlení oproti klasickým žárovkám.

Spotřebitelé se pomalu a jistě odvracejí od klasických žárovek a zajímají se o kvalitní LED osvětlení. A pokud sháníte špičkovou kvalitu za rozumné ceny, tak rozhodně zavítejte do internetového obchodu ledline.cz, kde nabízejí LED zdroje světla ve velkém výběru. Společnost LED LINE s.r.o. byla založena v roce 2006 a je přímým dovozcem a prodejcem LED technologie od prověřených výrobců z Číny, Jižní Koreje a Taiwanu, od roku 2012 se stali také oficiálním prodejním partnerem společnosti PHILIPS - můžete se naprosto spolehnout, že veškeré nabízené výrobky splňují přísné evropské standardy a normy. 

Výhody LED žárovek

Mezi nejžádanější produkty patří LED žárovky, kde si uživatele cení skutečnosti, že mají minimální životnost 50 000 hodin a maximální 100 000 hodin – ohromná úspora financí za elektrickou energii.  Nejen LED žárovky, ale také LED pásky a LED zářivky nebo LED panely nevyžadují žádnou údržbu a při vhodných podmínkách svítí nepřetržitě až dvacet let. Navíc se nemusíte obávat škodlivého zdroje UV záření a nezdravých plnicích plynů. Se špičkovými  LED žárovkami bude naprosto spokojeni, neboť jsou také odolnější proti nárazu, skokové napětí je neničí jako obyčejné žárovky a jsou šetrné nejen k vaší peněžence, ale také k životnímu prostředí.

Trendy LED osvětlení – LED pásky


Velmi rychle si našly cestu k zákazníkovi LED pásky, neboť mají oproti jiným zdrojům například zářivkám menší rozměry, jednoduše se ohýbají a stříhají, a díky tomu je můžete instalovat do jakéhokoliv prostoru.  V kuchyni se nejčastěji používají samolepící LED pásky, které se nalepují na spodní část horních skříněk.  Ohromně efektní je úsporný LED pásek ve žluté nebo modré barvě, zatímco studená bílá barva diod zvyšuje lesk osvětlených předmětů, a to je důvod proč si je tak rádi lepí do svých prodejen obchodníci se spotřebním zbožím.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h