Stavební spoření pro vaši lepší budoucnost

Stavební spoření pro vaši lepší budoucnost

Kladete si často otázku, jak dobře a bezpečně investovat své volné finanční prostředky? Potřebujete našetřit peníze dětem nebo se zajistit na stáří? Rádi byste zrekonstruovali své stávající bydlení či si pořídili bydlení zcela nové? Tak na všechny tyto otázky vám odpověď dá stavební spoření. Jedná se totiž o nejlepší volbu pro bezrizikové zhodnocení vašich peněz.

Výhody stavebního spoření

Ač sám název tohoto spoření vypovídá, že je primárně určené spíše na rekonstrukce či pořízení nového bydlení, opak je pravdou. Stavební spoření můžete použít na cokoliv - tedy klidně i jako spoření na horší časy. Je totiž zajímavější alternativou spořicím účtům, a to hlavně proto, že úroková sazba se pohybuje v řádu desetin procenta. Navíc získáváte státní podporu ve výši 10 % vašeho ročního vkladu. Proto se vyplatí si měsíčně odložit na stavební spoření až 1700 Kč.

Stavební spoření vám pomůže získat hypotéku

Stavební spoření lze však také použít pro získání hypotéky při nákupu nemovitosti, kdy musíte uhradit 20 % z ceny nemovitosti z vlastních finančních zdrojů. Peníze našetřené prostřednictvím stavebního spoření vám tedy dopomohou k získání vytouženého bydlení. Pomocí hypoteční kalkulačky lze vypočítat jednotlivé měsíční splátky hypotéky, abyste věděli, co vás čeká a nemine při jejím splácení v průběhu několika desítek let.

Investujte s rozumem pomocí stavebního spoření

Investice do vlastního bydlení nebo do budoucnosti dětí jsou ve většině případů nejlépe uložené peníze. Z tohoto důvodu je stavební spoření tolik oblíbeným finančním produktem mezi zákazníky bank a stavebních spořitelen. Vyplatí se dětem založit stavební spoření co nejdříve, abyste je mohli zabezpečit po čas jejich studia na vysoké škole, které není nejlevnější. Nebo jim díky stavebnímu spoření pomůžete získat první samostatné bydlení, až vyletí z rodného hnízda. Využijte i výše zmiňovanou hypoteční kalkulačku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h