Stínící plachty se vyznačují mnohotvárností a variabilitou

Stínící plachty se vyznačují mnohotvárností a variabilitou

I když sluníčko k letnímu období neodmyslitelně patří, občas přijdou dny, kdy byste se zřejmě chtěli uchýlit někde do stínu, číst si knížku, popíjet dobrou kávu a relaxovat. Ochranu před ostrými slunečními paprsky nabízí celá řada venkovní stínící techniky. Zatímco někomu vyhovuje obyčejný slunečník, někdo si vystačí s markýzou či pergolou. Jestliže vás však neuchvátila ani jedna z nabízených variant, ještě je jedna možnost jménem stínící plachta.

Zřejmě vás nadchne, že má stínící plachta opravdu široké využití. Dostupná je v několika velikostech, tvarech, barvách, kvalitách a cenách. Upevňuje se například na sloupky, případně do fasády rodinného domu. Ještě však záleží na tom, zda prahnete po mobilní variantě, kterou můžete přenášet na různá místa zahrady, nebo po stabilním provedení.

Stínící plachta je levný a rychlý způsob zastínění

Pergola, případně markýza na dálkové ovládání představují poměrně nákladný způsob zastínění. Přijatelnější je stínící plachta, která se pyšní jednoduchou instalací a poměrně dlouhou životností. Vytvoříte stín tam, kde ho zrovna potřebujete. Sáhnout můžete po rozličných tvarech. V nabídce je jak trojúhelníková stínící plachta, tak i čtvercová stínící plachta. Oba tvary dodají celkový styl a design prostoru.

Kde se dá taková stínící plachta koupit?

Stínící plachta se dá namontovat nad brouzdaliště či pískoviště, ba dokonce i nad posezení, kde trávíte spoustu času se svými blízkými, když přijdou na návštěvu. Plachty jsou odolné vůči UV záření a mechanickému poškození, tedy pokud zvolíte kvalitnější provedení. Jestliže sháníte dodavatele stínících plachet, který vás uspokojí po všech stránkách, doporučujeme nahlédnout do pestrého produktového portfolia internetového obchodu Dona-shop.cz, jenž má v dané oblasti dlouholeté zkušenosti.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h