Stínící sítě ochrání vaše soukromí před zvídavými pohledy kolemjdoucích

Stínící sítě ochrání vaše soukromí před zvídavými pohledy kolemjdoucích

Oplocení zahrady klasickým pletivem nestačí k tomu, abyste ochránili soukromí před zvídavými pohledy kolemjdoucích a závistivých sousedů. Jednou z možností je živý plot, ovšem než zeleň vyroste do požadované délky, je nezbytné zvolit nějakou jinou alternativu.

Cenově přijatelným řešením jsou stínící sítě na ploty, které izolují pozemek od veřejnosti. Stínící sítě se dají bez problémů použít na rozličné plotové systémy – od drátěných po dřevěné. Ochrana je opravdu efektivní.

Síťovina by měla být z kvalitního materiálu

Životnost takové stínící sítě se odráží především od kvality síťoviny jako takové. Důležité je, aby výrobce stínicích prvků používal materiály vysoce pevné a odolné vůči UV záření. Přece jen, sítě jsou neustále vystavovány nepříznivým vlivům počasí, ať už se jedná o ostré sluneční paprsky, nebo kruté mrazy. Podélné okraje by měly být vyztužený pásy. Chybět by neměly ani otvory pro uchycení.

Vybrat si navíc můžete z několika různých výšek, přičemž většinou se výška pohybuje od 1,2 do 1,8 metru. Výjimkou však nejsou ani 2 metry vysoké stínící sítě.

Kdo stínící sítě vyrábí?

Jestliže sháníte specialistu, který má ve svém produktovém portfoliu stínící sítě, doporučujeme podívat se na webové stránky www.peplachty.cz. Jedná se o výrobce jak stínících sítí, tak i zakrývacích a vagónových plachet. Používá PE vlákna vysoké jakosti. Zhotovuje stínící sítě v zelené barvě, která dokonale zapadá do okolí. O instalaci se už postaráte sami, protože síť je připravena tak, že ji silonovou šňůrou přichytíte přímo na konstrukci plotu. Dokonce ji kdykoliv odstraníte, aniž byste ji poškodili, tudíž můžete stínící síť přesouvat.

Stínící sítě vyrobené z PE se pyšní vysokou odolností vůči teplotám, což znamená, že zvládnou jak obrovská horka, tak i velké mrazy.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h