Stolky vhodné ke každé posteli

Stolky vhodné ke každé posteli

Možná vás to překvapí, ale položíme vám úvodem záludnou otázku:

 Který nábytek hraje ve vašem životě důležitou roli? Stůl? Neměli byste se kde najíst. Židle? Alespoň občas se musíte posadit. Ne? Tak který? Noční stolek přece. No vážně. Je to to první, co ráno vidíte, když vstáváte a to poslední, co využijete těsně před tím, než odplujete do říše snů.

 

Sklenička a pití, kdyby vás v noci přepadla žízeň, mobilní telefon nebo kvalitní literatura pro hezké spaní vás neodmyslitelně provázejí večerním rituálem. A nezbytné léky, které musíte mít po ruce vždy a rozhodně je nechcete hledat složitě po bytě. A to všechno je potřeba uklidit, odložit. Kam jinam než do nočního stolku, jehož pořízení vás rázem osvobodí od nutnosti opouštět vyhřátou postel?

 

Množství vašich „usínacích” nezbytností ostatně rozhodne o tom, zda budete potřebovat úsporný model pouze s horní odkládací plochou nebo raději prostornější verzi. Pak může takový noční stolek být v podstatě zmenšeným příbuzným klasické komody. Využijí ho i vaši nejmenší, kteří nebudou muset volat maminku, až se budou chtít napít nebo se začnou bát tmy. Stačí na noční stolek dát lampičku, jež produkuje jemné světlo, které vaší ratolesti může svítit i celou noc, aniž by rušilo a bránilo v usnutí.

Zvolíte-li ten v bílé nebo přírodním odstínu hnědé, dítko ho může používat po mnoho let. Jen dbejte na dostatečně stabilní a odolnou konstrukci – jako ostatně u veškerého nábytku pro nejmenší. Svému vkusu si ho může malý spáč přizpůsobit i tak, stačí vyměnit úchytky třeba za ty ve tvaru zvířátek.

 

A vy? Zvířátka pro vás asi opravdu nebudou. Dejte na svůj vkus a na to, aby noční stolek ladil s postelí nebo skříní. To, ať nemáte každý kus nábytku v odlišném odstínu, jinak bude výsledek připomínat příslovečný dort pejska a kočičky. Zda vyberete výraznou variantu z masivu nebo jemné lamino, o tom si rozhodnete hlavně sami, nehleďte na módní trendy, ve vaší ložnici totiž nebude spát bytový designér, ale vy. Tedy pokud s ním lože i v soukromí doopravdy nesdílíte.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h