Stylové interiérové dveře GRIMAX

Stylové interiérové dveře GRIMAX

Dveře jsou vizitkou a vstupní bránou do vašeho domova. Doporučujeme stejně pečlivě vybírat interiérové dveře jako ty venkovní, přestože nezahrnují ochranu před nevítanými hosty.

Před samotnou objednávkou důkladně uvažte design, je důležitá harmonická kompatibilita se všemi bytovými prvky v interiéru včetně podlahy.  Kvalitní interiérové dveře jsou vyrobené z přírodních a ekologicky šetrných materiálů, lak nesmí být zdraví škodlivý. Ideální materiály - masivní dřevo nebo dřevěná dýha. Vhodná barva by měla být hluboká, jednotná, čistá bez skvrn. Zároveň vidíte stromovou strukturu, což dodává výrobku nadčasový vzhled.  

Interiérové posuvné dveře šetří prostor

Posuvné dveře  - nejlepší volba pro malé a stísněné prostory. Lze si objednat posuvné dveře posuvné do pouzdra nebo pohybující se podél zdi. Interiérové posuvné dveře jsou velmi populární, jsou praktické, nabízejí komfort při používání. Existují i posuvné dveře shrnující se do zdi. Ovšem instalace takového zařízení do zdi vyžaduje vyšší náklady.   Součástí posuvného systému podél zdi je garnýž, která tento posuvný mechanismus zakrývá. Výhodou je jednoduché konstrukční řešení, nevýhodou minimální zvuková a tepelná izolace.

Žhavá nabídka GRIMAX - vasco doors

Máte-li o interiérové dveře vasco doors a další značky zájem, vyplatí se vám zavítat do specializovaného internetového obchodu grimas.cz. Ohromná nabídka dveří za rozumné ceny ve špičkové kvalitě! A proč jsou v popředí zájmu zákazníků právě dveře vasco doors? Dveře včetně obložkových zárubní se vyrábějí za použití nejmodernější německé technologie -  "jedním tahem" se dveře potáhnou laminátem případně folií. Dveře nehyzdí žádné lepené spoje, samozřejmostí je tvrzené sklo ESG, tří ks stříbrných pantů a zámek si zákazníci mohou vybrat podle vlastního uvážení. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h