Svěřte se profesionálům! Stehovani-hora.cz

Svěřte se profesionálům! Stehovani-hora.cz

Je to tady! Stěhujete se a pláčete, že je lepší vyhořet než se stěhovat? To nevadí, firma Stěhování HORA vám nejen poradí, ale pomůže vystěhovat byt, rodinný domek, chatu po strýcovi nebo chalupu po dědovi. 

Je to tady! Stěhujete se a pláčete, že je lepší vyhořet než se stěhovat? To nevadí, firma Stěhování HORA vám nejen poradí, ale pomůže vystěhovat byt, rodinný domek, chatu po strýcovi nebo chalupu po dědovi. A pokud potřebujete vystěhovat kancelář, ordinaci, obchod nebo firmu - levné stěhování Praha můžete využít i v tomto případě. Profesionální tým netrpělivě čeká na zadání úkolů. Pracují s velkým zápalem, a navíc vám důsledně nejen vystěhují byt nebo dům, ale i vyklidí půdu a sklepy. A že to nejsou planá slova, potvrzuje ocenění ´Spolehlivá firma´, jež společnost získala v roce 2015.

Vstupte do nové epochy svého života s profesionály – stěhování v Praze

Stěhování Hora – Praha - jsou spolehliví a nabízejí své služby bez skrytých poplatků. Vedoucí týmu vás navštíví v dojednaném termínu a spolu s vámi vyhotoví předběžnou kalkulaci. Ceny jsou skvělé, nemusíte se obávat, že budete muset vyluxovat celou vkladní knížku. Férové jednání a spolehlivost je motto firmy. Nelze se divit, že si firma během velmi krátké doby vybudovala dobré jméno. Kromě stěhování vám vyklidí i slep nebo půdu a odveze veškerý odpad. Stěhují jak křehké tak obrovské břemena – piána, stroje, trezory a další. Po dobu stěhování je váš majetek pojištěn.  

Stěhování v Praze - služby bez skrytých poplatků

Spokojení klienti při stěhování v Praze a v okolí si nejvíce cení profesionalitu, vysoké nasazení a individuální přístup. Tak to má být, a pokud potřebujete poradit a pomoci se stěhováním zavolejte nebo pošlete email! Kontakt - stehovani-hora.cz! S radostí k vám spolehliví pracovníci dorazí kdekoliv a odvezou cokoliv kamkoliv, nabízejí své služby i mimo Prahu.  Využitím služeb se představa o stresujícím stěhování změní na téměř bezstarostnou záležitost trvající několik hodin.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h