Svítidla, lampy a interiérové osvětlení-vyberte profisvitidla.cz

Svítidla, lampy a interiérové osvětlení-vyberte profisvitidla.cz

Prostory ve vašem domově ovlivňuje množství faktorů, jako jsou konstrukce, použité materiály v nich, nábytek a ostatní zařizovací předměty včetně osvětlení. 

Světlo je jedním z nejdůležitějších činitelů, které nám umožňují vnímat vše kolem nás a spolupodílí se na vytváření světelné atmosféry. Například obyčejné stolní lampy nejsou jen praktickým doplňkem interiéru, ale příznivě ovlivňují naši náladu. Lampy se širokým stínítkem na žárovku 60 W a více se příležitostně používají jako lampy na čtení nebo osvětlení pracovního stolu. Většina stolních lamp se kombinuje s různými typy stínidel. Stojací lampy mohou sloužit jako účelové lampy na čtení nebo na celkové osvětlení.

Stylové lampy do ložnice

Nejen v obývacím pokoji, ale i v ložnici má osvětlení praktickou a dekorativní funkci - dělá atmosféru. Kromě centrální lampy zde mají své místo i další světla – bodové, nástěnné, stojící, nesmí chybět stolní lampy do ložnice. Do ložnic se hodí světelné zdroje s teplou bílou barvou světla, ideální, pokud se dá intenzita osvětlení regulovat stmívačem.  Pokud rádi měníte intenzitu světla, poohlédněte se po vypínačích právě se stmívačem. Stmívače nastavíte podle toho, jak silné světlo chcete. Snížíte tak náklady na osvětlení. Celkové řešení osvětlení musí vycházet z koncepce interiéru, jeho stylu, materiálů, barevnosti, tak designu jednotlivých zařizovacích prvků.

Svítidla a osvětlení nakupujte pouze od profesionálů

A proč osvětlení od profisvitidla.cz? Nakupovat u odborníků se vždy vyplatí. Zákazníci si cení nejnižší ceny na trhu stejně jako odborné poradenství při výběru osvětlení a svítidel. Kvalitní zákaznická podpora, rychlé vyřízení reklamací, garance vrácení zboží do 30 dnů, doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč. Málokterý prodejce má ve své nabídce 200 000 ks svítidel skladem stejně jako více než 300 odběrných míst.

Profisvitidla.cz – vysoká kvalita snoubená s moderním designem a báječnými cenami!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h