Tepelné čerpadlo vzduch voda PZP HEATING

Tepelné čerpadlo vzduch voda PZP HEATING

Vědeckotechnický pokrok prochází interdisciplinárně všemi odvětvími společensko-ekonomické aktivity, taktéž bytovým průmyslem.

Dnes výborným důkazem tohoto stavu je princip tepelné čerpadlo vzduch voda sloužící pro úsporné ekologické vytápění rodinného domu, bytu i jiných prostor. Efekt tepelného čerpadla spočívá v tom, že cca 70% tepelné energie využívá ze svého okolí a okolo 30% z elektrického proudu (námi placeného) pro pohon kompresoru, jež stlačuje nízko-varnou látku (zvanou chladivo na bázi fluorovaných uhlovodíků), dojde k odnímání tepla do otopného systému a ke kondenzaci.

Tepelné čerpadlo rodinný dům

Vlastníte rodinný dům? Tak možná řešíte jeho ekologické vytápění v oblasti tepelných čerpadel, a jste postaveni před dilema, zda tepelné čerpadlo voda vzduch nebo voda země. Systémy voda vzduch jsou oblíbenější, protože jsou levnější, i když o něco méně účinnější - musíte do systému dodávat elektrickou energii. Rozdíly se v účinnosti stírají v létě, kdy teplota ovzduší je vyšší než teplota ve vrtu a používáte-li tepelné čerpadlo zejména pro ohřev užitkové vody. Je nabíledni, že dům by měl být dobře zateplen, aby se investice do tepelného čerpadla vrátila do 5 let. Tepelné čerpadlo rodinný dům potom bude pracovat a vytápět interiér k plné spokojenosti uživatele. Za deset až patnáct let provozu je tepelné čerpadlo schopno ušetřit na nákladech vytápění okolo 250 až 350 tisíc korun.

Tepelná čerpadla ceník

Ceník zveřejňujeme ve formátu PDF, zvlášť pro tepelná čerpadla vzduch-voda a  země-voda. Pro některé typy máme v současnosti akční slevy. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Při jakýchkoliv nejasnostech neváhejte a obraťte se na nás. Můžeme se dohodnout při větší zakázce na sjednání individuální ceny zařízení. Tepelná čerpadla ceník je v platnosti od 1.3.2016.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h