Textilní hala spolehlivě zastřeší každou podnikatelskou akci

Textilní hala spolehlivě zastřeší každou podnikatelskou akci

O textilní haly je každý rok větší zájem. Spolehlivě zastřeší nejen každou vaši podnikatelskou aktivitu, ale dokonale poslouží i jako skladový prostor, jízdárna, k ustájení domácích zvířat, skladiště zemědělské techniky apod. Vyrábějí se z kvalitních a pevných materiálu jako je ocel, hliník, mrazuvzdorné PES tkaniny, která výborně odolává i plamenům, oceníte dlouhou životnost a možnost si nechat textilní halu velkoplošně potisknout.  A pokud zavítáte na internetový portál haly-polak.cz, naleznete zde kontakt na tým pracovníků, kteří nemají problém postavit halu v jakémkoliv terénu.

Textilní haly přizpůsobíte svým požadavkům

Výstavbou haly práce pro firmu POLAK nekončí. Kdykoliv splní všechny vaše další požadavky na rozšíření skladu nebo zrealizují jakoukoliv změnu, o kterou požádáte.   Jejich textilní haly spokojeně a dlouhá léta využívají společnosti Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově, taktéž Integry Automotive ve slovenském Lozornu a další. Vzhledem k jejich dostupnosti a užitečným vlastnostem, jsou častokrát více využívány jak obyčejné stavební materiály. Při porovnání s klasickou konstrukcí jsou charakteristické svou lehkostí, pevností, snadným tvarováním, úsporu nákladů, nelze přehlédnout multifunkční využití.  

Textilní hala – kvalitní ochrana vašeho majetku

Společnost POLAK se neustále zajímá o nové technologie a výrobní postupy, aby textilní hala vydržela dlouhá léta. Proč je o tyto výrobky takový mimořádný zájem? Skvělé ceny, máte k dispozici levný skladový prostor nebo stáj.  To platí i pro náklady na údržbu, zajistíte běžný úklid a o víc se nemusíte starat. Textilní haly podle potřeby jdou rozšířit nebo připojit na stávající objekt.  Sestavení anebo demontáž haly je rychlá a velice jednoduchá, kdykoliv ji lze přesunout na jiné místo. Máte svou představu? Není problém ji zrealizovat – textilní hala na klíč.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h