Tipy, jak na elegantní řešení vybavení ložnice a dětského pokoje

Tipy, jak na elegantní řešení vybavení ložnice a dětského pokoje

Ložnice je místo, kde trávíme velké množství času. Usínáme zde nebo relaxujeme, a proto by se mělo jednat o místnost, která bude zařízena přesně podle našich představ. Jak to ale skloubit s praktickým fungováním a zároveň zachovat co nejvíce stylový vzhled? Podívejte se na několik tipů, které vám s tím mohou pomoci.

 

Chytré úložné prostory

Častým problémem bývá uspořádání skříní, šatníků a všech úložných prostorů tak, aby to vypadalo pěkně. Šatní skříně jsou však stále více rafinované a nabízí možnosti, o kterých se vám předtím ani nesnilo. Snadno tak využijete prostor v ložnici na maximum a elegantně ukryjete všechny své věci. Jistě se budou hodit i zásuvné šuplíky pod postel nebo vestavěná řešení a další možnosti, jak ušetřit volný prostor.

Hlavně pohodlný spánek

Kvalitní postele dokážou zajistit pravý posilující spánek. Výběru postele by proto měla být věnována hlavní pozornost. Rozmyslete se, jak uspořádáte pokoj a kde bude mít své místo právě postel. Od toho se následně odvíjí i pořízení dalšího zařízení, jako jsou skříně nebo noční stolek.

Stylový designový efekt

Každá místnost ve vašem bytě by měla dokonale odpovídat vašim představám. Ať už se vám líbí návrh ložnice nebo dětského pokoje, který jste viděli v katalogu o bydlení nebo už dávno máte své jasné představy, rozhodně se jich nevzdávejte. Kvalitní kusy nábytku v krásném stylovém provedení jsou dnes dostupné téměř pro každého a výhodou je, že můžete vybírat přes internet.

Uspořádání dětského pokoje

U dětského pokoje se navíc ke všem výše zmíněným bodům přidává i fakt, že je nutné zajistit dětem maximální bezpečnost. To znamená žádné ostré rohy nebo nebezpečně uspořádané skříně, poličky a další. Dětské postele by navíc měly být dostatečně bezpečné, aby dítěti při pádu ve spánku nehrozilo poranění.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h