Tryskaní - lakování - metalizace

Tryskaní - lakování - metalizace

Zárukou kvalitního povrchu kovových předmětů, strojů, přístrojů, nástrojů a různých výrobků je e-shop Wista dodávající veškeré technologie k úpravě povrchu tryskáním, lakováním nebo metalizací.

Zárukou kvalitního povrchu kovových předmětů, strojů, přístrojů, nástrojů a různých výrobků je e-shop Wista dodávající veškeré technologie k úpravě povrchu tryskáním, lakováním nebo metalizací. Firma nabízí zpracování technologických projektů, odborné zhodnocení uživatelských potřeb, posouzení vhodnosti použitých tryskacích materiálů i rekonstrukce technologických celků jakými jsou např. tryskací technika, lakovací box, kompresorovny, vzduchotechnické rozvody nebo elektroinstalace.

Dokonale hladkého povrchu kovových materiálů či výrobků lze dosáhnout lakováním, metalizováním a dalšími podobnými metodami, kterým ovšem musí předcházet perfektní a důkladné očištění povrchu. To lze docílit tryskáním. Dále se Wista zaměřuje také na lakovací boxy, kompresorovny, vzduchotechnické rozvody, elektroinstalace, vakuovou techniku pro sání a transport sypkých hmot a další podobné technologie. V současné době Wista prodává i pronajímá nejrůznější tryskací stroje a zařízení. K pronájmu jsou u firmy Wista nejrůznější typy tryskacích strojů. Z hlediska mobility a rychlého použití na malé rozměry materiálů či výrobků je ideální sestava SCH 100L, SM 150.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h