Umělý vánoční stromeček na T-zboží.cz

Umělý vánoční stromeček na T-zboží.cz

Vánoční stromeček - to je zažitá klasika. Všechno oželíme, ale ozdobený vánoční stromeček nesmí chybět. Ano, vánoční stromek je důležitou součástí Štědrého večera a my se ptáme, kde se tato tradice vzala? Historie zdobení jehličnanu sahá hluboko do daleké historie.

Ještě dříve než křesťané uctívali zdobenými stromky svého boha Keltové a Germáni.   Křesťané začali zdobit stromeček v době, kdy jeden irský opat byl vyslán do Burgundska, aby obrátil pohany na víru. A pozornost pohanů vzbudil ozdobeným stromkem. Tato nejstarší zmínka pochází z Brém, a to z roku 1570.

Vyberte umělý vánoční stromeček -záruka nízké ceny a dlouhé výdrže!


Prvotní symbol Vánoc - vánoční strom 

 
Česko se prvního vánočního stromku dočkalo v roce 1812 a dodnes se pilně staráme, aby tradice nezmizela z našich zvyklostí. To však s jedním rozdílem. Dříve se výlučně zdobily živé stromky, které nyní měníme za ty umělé. Proč ne, šetříme lesy, stromů roste mnohem méně než v dobách minulých. Postupem času se mění i výzdoba. Lidová tvořivost přechází do bujaré světelné techniky, která probleskuje přes různé honosné dekorace s vánoční tématikou. Kolekce nechybí stejně jako skleněné baňky. Pozor, aby byly vaše dekorace na vánočním stromečku vyvážené. Mnohdy méně znamená více. Vánoce slavíme každý rok a každý rok si můžete dopřát jinou výzdobu vánočního stromečku.

Doporučujeme: recepty na vánoční cukroví


Vánoční stromek umělý – dokonalý tvar a lepší stabilita


A jsme Češi a rádi se předvádíme dokonalou výzdobou. K tomuto účelu zajisté oceníte nabídku našeho internetového obchodu. Kde začít? U světelných větviček, které vyzařují dojemné modré světlo? U umělého stromečku se šiškami?   Nebo se rovnou vrhnete na vánoční osvětlení, kde kralují LED světelné řetězy a LED dekorativní stromy? Proč si nepřiobjednat do dětského pokoje Santa Clause lezoucího po světelném žebříku nebo sedícího na saních? Přejeme příjemné nakupování!

Umelé vianočné stromčeky

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h