Užijte si grilovací sezonu naplno se zahradním grilem lokomotiva

Užijte si grilovací sezonu naplno se zahradním grilem lokomotiva

Horké a dlouhé letní dny jsou spojené především s příjemným posezením venku na terase a grilováním. Přípravu na toto sluncem zalité období určitě nelze podcenit. Základem výbavy každého musí být spolehlivý gril, díky kterému si připravíte neskutečné dobroty, po nichž se budou nejednomu hostovi sbíhat sliny.

Naším tipem je zahradní gril lokomotiva, který si v poslední době získává stále více příznivců. Není se čemu divit, snoubí v sobě kompaktní tvary, mobilitu, styl a praktičnost. My se zaměříme na jeho dvě základní varianty.

Příprava masa či zeleniny ve velkém stylu

Jestliže se spokojíte pouze s klasickým grilováním, případně ohříváním pokrmů, postačí bohatě zahradní gril lokomotiva bez udírny. Díky její absenci je mobilnější a jeho převážení po kvalitních plastových kolech není vůbec náročné. Převezení grilu z místa na místo je jednoduché i proto, že jeho hmotnost není nijak vysoká. Vyroben je totiž z kvalitního ocelového plechu, který je povrchově upraven. I přes minimální hmotnost je ovšem bytelný a na jakékoli nechtěné pohyby při grilování můžete zapomenout. Příprava jídel bude velmi pohodlná, a to díky dobře řešenému topeništi, integrovanému teploměru a dostatečně rozlehlé odkládací ploše. Výrobce dbá i na bezpečnost, což je patrné na zaoblených hranách.

Zahradní gril lokomotiva jako efektivní udírna

Milujete vůni uzeného bůčku nebo sýra? Pak si pořiďte zahradní gril lokomotiva, který je navíc vybaven právě prostorem pro uzení. Získáte prakticky kompaktní zahradní centrum, v němž budete moci grilovat, udit, péct, vařit i ohřívat různé dobroty. Udírna je řešena velmi důmyslně. Jednak se zařízení vyznačuje separovanou plochou pro oheň, čímž se dosáhne i na možnost uzení chladným kouřem, a jednak je udící prostor vybaven háčky i speciální miskou pro odkapávání mastnoty. Ta se po uzení jednoduše vyjme, vyčistí a vrátí nazpět. K uzení patří i hlídání teploty, o něž se postarají dva teploměry. Kouř si regulujete škrticí klapkou. Zapomenout nelze ani na prostornou pracovní desku. V každém případě získáte pomocníka, na nějž se budete moci celé léto spoléhat.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h