Vaši kůži pohladí měkoučká prostěradla z eshopu rodinnebaleni.cz

Vaši kůži pohladí měkoučká prostěradla z eshopu rodinnebaleni.cz

Máte problém se spaním? Možná je na vině stres nebo proleželá matrace.

Prvním krokem pro plnohodnotný spánek je komfortní postel a kvalitní matrace. Nicméně málokdo ví, že právě prostěradla hrají důležitou roli v našem spánku. Přicházejí do přímého styku s kůží, a proto zohledňujeme kvalitní materiál, který bude příjemný na dotek. Taktéž při koupi prostěradla soustředíme pozornost na velikost matrace (na manželskou postel je vhodné jedno obří prostěradlo na překrytí obou matrací). Prostěradla vybírejte podle povlečení, které doma používáte. Doporučujeme upřednostnit kvalitu před nízkou cenou, proto se raději vyhněte asijským tržnicím a nakupujte u zákazníky ověřených prodejců – rodinnebaleni.cz.

Froté prostěradla zahřejí a nevyžadují žehlení

Froté prostěradla s gumičkou po obvodu poznáte podle smyčkového materiálu, jsou ideální pro zimní období a pro uživatele, co stále trpí zimou. Standardní froté prostěradla se navlékají na matrace 20 - 30 cm výšky. Máte-li vyšší matraci, volte takový výrobek, který má boční výšku vyšší, aby se prostěradlo dostalo bez problému pod matraci. Výhoda froté prostěradel - tkanina je vyráběná ze 100% bavlny, nadýchaný a měkký materiál, příjemně hřeje, provedení napínací plachty, není nutné žehlení.

Jersey prostěradla – široká paleta barev

Hledáte konkrétní barvu ke svému novému povlečení? Nabídka ve výše zmíněném eshopu vás zajisté nezklame. Výběr barev je opravdu velký, lze vybírat jersey prostěradla z dvanácti základních barevných odstínů, kde nechybí černá, oranžová ani růžová barva. Jersey prostěradla se taktéž vyrábějí ze 100% bavlny, avšak rozdíl mezi nimi a froté je v tom, že tolik nehřejí. Kromě toho jsou příjemná na pokožku a hebká na dotyk. Jersey prostěradla se nemusí žehlit a jsou zárukou dlouhé živostnosti. Vyzkoušejte!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h