Velké šatní skříně posuvné dveře - ok řešení do každé ložnice

Velké šatní skříně - to pravé do vaší ložnice

Každý potřebuje ukládat věci v ložnici a každý to potřebuje trochu jinak. Pro každého z vás máme řešení: velké šatní skříně!

Které skříně můžeme označit za velké?

Velké skříně jsou takové, které jsou vyšší i širší, než 200 cm. Nabízíme skříně vysoké i 250 cm a široké až 270 cm. S takovými skříněmi už není legrace při montáži manipulovat. Chcete-li mít klid, na detailu produktu můžete objednat i výnos a montáž. Rádi zajistíme dokonalou a profesionální službu.

Jak na velké skříně?

Velké skříně nepotřebují žádný speciální přístup. Pouze kvalitně přeměřit požadované místo. Někdy bývá při montáž problém s křivými podlahami nebo zdivem. Když postavíte malou komodu ke zdi, u které zedníci nebyli úplně střízliví, tak se nic neděje. V případě velké skříně (třeba i 240 cm vysoké) už může být problém takovou přikotvit ke zdi. To se řeší různým vypodložením a případně následným zalištováním vzniklých mezer.

Nejprodávanější velké šatní skříně

K úplně nejprodávanějším řešením velkých skříní patří skříně s posuvnými dveřmi. Právě bezproblémové posuvné mechanismy umožňují snadno ovládat velké dveře. V případě velkých skříní jsou to 3 dveře. V takovém případě máte po otevření přístup vždy do jedné třetiny skříně. Materiál takových skříní je většinou snadno udržovatelné lamino. Hovoříme pak o skříních z lamina.

Rádi vám pomůžeme s výběrem velké skříně do vaší ložnice. Kontaktujte nás :-)

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h