Venkovní žaluzie představují nejefektivnější ochranu proti slunci

Venkovní žaluzie představují nejefektivnější ochranu proti slunci

V letním období se místnosti přehřívají vlivem slunečního záření, v zimním období přes prosklené plochy oken uniká teplo z domácnosti. 

Pakliže chcete zabránit těmto nešvarům, existuje univerzální řešení. V posledních letech se velké popularitě těší venkovní žaluzie, které plní estetickou i praktickou funkci.

Venkovní žaluzie jsou charakteristické svou specifickou konstrukcí. V porovnání s ostatními variantami venkovního zastínění se venkovní žaluzie pyšní jednoduchou a rychlou manipulací. Sáhnete-li po roletách, můžete je pouze zatahovat a vytahovat. Kdežto venkovní žaluzie slibují větší rozmanitost pohybu. Nejenže se dají vytahovat a zatahovat, ale můžete panely naklánět v různém úhlu, čímž si regulujete světlo pronikající do interiéru. V neposlední řadě vás nadchne estetická hodnota, přičemž si můžete zvolit různý barevný odstín, který bude dokonale ladit s kabátem domu.

Venkovní žaluzie mají své výhody i nevýhody

Přestože jsou venkovní žaluzie vysoce efektivní, jejich pořizovací cena je stále vysoká. Nicméně z dlouhodobého hlediska se investice vyplatí. Pokud chcete venkovními žaluziemi ozdobit všechna okna na domě, musíte počítat s částkou v řádech několika tisíc korun.

Jestliže se v domě nachází okna netradičních rozměrů, je možné si nechat vyrobit žaluzie přímo na míru. Venkovní žaluzie jsou ideálním řešením také pro velké prosklené plochy. Na druhou stranu, pokud byste měli investovat do klimatizace, museli byste počítat s částkou mnohem vyšší.

Technologické vychytávky

Venkovní žaluzie můžete obohatit různými prvky a doplňky. Velmi oblíbené je motorové ovládání. Dále se dají zakoupit krycí plechy, které představují ochranu zastínění před silným větrem. V neposlední řadě se vyplatí investovat do slunečního a větrného čidla, díky němuž se budou žaluzie sami nastavovat do optimální polohy.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h