Vhodné barvy do ložnice

Vhodné barvy do ložnice

Barvy nás provázejí na každém kroku a náš život ovlivňují víc, než tušíme.  Každá barva má svou psychickou hodnotu, a přesto na stejný barevný odstín každý člověk reaguje jinak. Jedno z nejcitlivějších míst pro správný výběr té správné barvy je právě ložnice...

Vhodné barvy do ložnice probouzejí vášeň

Luxusní spaní – volíme vhodné barvy do ložnice. Barvy nás provázejí na každém kroku a náš život ovlivňují víc, než tušíme.  Každá barva má svou psychickou hodnotu, a přesto na stejný barevný odstín každý člověk reaguje jinak.  Ložnice by rozhodně měla vzbuzovat pocit klidu, bezpečí a pohody. Lidé se rádi vracejí do útulných prostorů s příjemně osvěžujícími barvami. Musíme si uvědomit hlavní funkci ložnice – a to je spánek.  Vydatným spánkem regenerujeme centrální nervový systém, a pokud trpíme nespavostí, tak zvyšujeme riziko duševních onemocnění.

 

Moderní ložnice na T-nabytek

Budeme rádi, když se necháte inspirovat našimi ložnicemi, ty nabízíme v kategorii:

Ložnice


Vhodná barva do ložnice - kvalitní odpočinek

 

Vhodná barva do ložnice? To je otázka do pranice. Podle Feng Shui k odpočinku patří element vody. Volíme tedy chladivé a tlumené barvy, naopak sexuální energii podněcuje element ohně – červená, oranžová, rozvášní Vás jakákoliv teplá barva. Ložnici si zařídíme tak, abychom podpořili své příjemné pocity a zajistili si komfortní spaní. Ložnici nepřeplácáváme nábytkem, bytovými doplňky a samozřejmě ani barvami.

Obří postel a nábytek působí tísnivě stejně jako syté barvy. Doplňky by měly vytvářet energii elementu ohně nejen barvou, ale i tvarem. Barvy nábytku, stěn a koberce by měl reprezentovat element vody. Ovšem pouze ve smyslu barvy, nikoliv v reálném smyslu. V žádném případě nedoporučujeme umísťovat do ložnice akvárium s rybičkami.

 

Barvy do ložnice – význam barev

 

Mezi oblíbené barvy ložnice patří bílá barva. Bílá barva je symbolem čistoty a nevinnosti – toužíme po dokonalosti. Zelená je barva rovnováhy a klidu. Tento odstín je považován i za hlavní barvu v boji proti rakovině. Nejvhodnější kombinace pro kvalitní spánek je barva jemně olivově zelená nebo tlumeně smetanová. Další oblíbená kombinace je světle modrá barva s lomenou bílou. Vášeň dostanete do ložnice prostřednictvím bytových doplňků v teplých barvách. Moderní je v ložnici fialová barva...

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h