Víte, jak zabezpečit dům a garáž?

Víte, jak zabezpečit dům a garáž?


Každý z nás by měl chránit vlastní majetek a zabezpečit své bydlení tak, aby se do něj nedostali zloději. Přemýšleli jste někdy, kolik existuje způsobů, jak svůj dům a garáž zabezpečit? Inspirujte se některými z nich.

Pořiďte si kameru

Prvním krokem, který můžete udělat pro zajištění bezpečnosti vašeho domu a garáže, je umístit na svůj pozemek kameru. Uvidíte tak, pokud se k vám na pozemek nebo do domu nebo garáže někdo cizí dostane a budete mít dokonce i usvědčující materiál a důkaz o zlodějích. V některých případech pomůže i atrapa kamery, která potencionální zloděje vystraší, a ti se vašemu bydlení vyhnou obloukem.

Nainstalujte alarm

Dalším bezpečnostním prvkem je alarm. Ten může být propojen s detektorem pohybu a spustit se například, pokud se otevřou vaše hlavní dveře nebo garážová vrata a do několika málo minut nezadáte číselný kód. V současné době je na trhu široký výběr podobných alarmů a je na vás, jaký si vyberete.

Vyzkoušejte bezpečnostní dveře

Bezpečnostním prvkem mohou být také bezpečnostní dveře. Takové dveře nejdou jen tak vykopnout, vypáčit ani nijak jinak odemknout. Myslete vždy na to, abyste od nich měli i náhradní klíč, protože se vám může stát, že si tyto dveře zabouchnete a budete mít problém se do svého bytu, domu nebo garáže dostat.

Kupte si nová garážová vrata

Investujte do kvalitních garážových vrat. Vybrat si můžete z široké nabídky společnosti Kružík, která mimo jiné nabízí revoluční design garážových vrat. Díky unikátní technologii digitálního tisku na čelní plochu vrat si můžete nechat garážová vrata potisknout například kolekcí UNICO, kterou navrhla zkušená designérka Iva Bastlová. Jedná se o 10 dekorů, které jsou pečlivě vybrány, aby zapadaly k moderní architektuře.

Kombinujte více zabezpečení

Nebojte se kombinovat více prvků. V ideálním případě bezpečnostní dveře nebo zabezpečená garážová vrata, alarm a kameru, která bude snímat okolí vašeho domu, a hlavně váš pozemek. Myslete na to, že zloději jsou stále vynalézavější, a i když se o tom často nemluví, tak neustále dochází ke krádežím v domech a garážích.

Nebojte se moderních technologií

Nebojte se vzdělávat a využít moderní technologie. Propojit alarm se svým mobilním telefonem, který vám může dát zprávu, že do vašeho domu někdo neoprávněné vnikl. Ke garážovým vratům si pořiďte digitální ovládání a využijte veškeré možné bezpečnostní prvky k zajištění vašeho majetku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h