Vybavení do koupelny - Levná koupelna

Vybavení do koupelny - Levná koupelna

Rekonstrukce koupelny a s ní spojené vybavování koupelnovými doplňky se může zdát, že se jedná o zdánlivě lehkou činnost, ale opak je pravdou.

I výběr vany, sprchového koutu, boxu nebo jiného doplňků se nemusí vždy optimálně povést. Určitě se vyplatí poradit se s odborníky, nebo alespoň načerpat dostatek rad, tipů a informací. K tomu Vám pomůže Levná koupelna, kde si lze vše podrobně pročíst a zároveň si již vybrat finální produkty do Vaší nové koupelny. Koupelna je v dnešní době především místem relaxace a odpočinku, a proto by se měla stát tím místem, kde si po práci rádi odpočinete a načerpáte síly. Je jedno, zda v horké vaně, nebo použijete sprchový box 80x80 nebo dokonce sprchové kouty.

K oběma možnostem lze zakoupit ochranu před potopou od Vašich dětí, a to buď vanové zástěny, nebo dveře do sprchového koutu. Vanové zástěny jsou snadno omyvatelné a nenáročné na údržbu, i samotná instalace vanových zástěn je velmi jednoduchá, a tak ji zvládne každý z průměrný kutil. Vybírat lze z nabídky od pevných až po posuvné vanové zástěn, které mají různé typy výplní (například sklo nebo plast). Vyzkoušejte vanovou zástěnu a uvidíte, jakou příjemnou změnu do Vaší nové koupelny přinesou.

Internetový obchod Levná koupelna nabízí ale celou řadu koupelnového vybavení. Jak již bylo zmíněno, k dispozici jsou vany (rohové, asymetrické, oválné nebo hydromasážní), sprchové dveře a sprchové boxy a k nim příslušenství v podobě vanové zástěny a dveří do sprchového koutu různých typů, ale také sanitární keramika, která obsahuje WC, bidety, umyvadla a další doplňky, jako poličky, skříňky, držáky na ručníky, mýdla apod. Navštivte e-shop a vyberte si ty nejmodernější prvky do koupelny.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h