Vybavení pro koupelny - Wellmall.cz

Vybavení pro koupelny - Wellmall.cz

Rekonstrukce a vybavení koupelen spolu přináší celou řadu problémů a komplikací. Nejdříve je nutné si stanovit postup prací tak, abyste neměli zbytečné prostoje mezi jednotlivými pracemi.

Je nutné si naplánovat elektrikáře, obkladače, zedníky a případně další řemeslníky tak, aby vše hezky na sebe navazovalo. Pokud jste se rozhodli rekonstruovat koupelnu a nevíte si rady, jaké koupelnové vybavení byste si pořídili?

Internetový obchod Wellmall.cz, nabízí koupelnové vybavení a koupelnové doplňky. Nabízí širokou nabídku sprchových dveří různých druhů, mezi které patří zalamovací, shrnovací, posuvné nebo otevírací sprchové dveře. Pro milovníky sprchování jsou k dispozici masážní sprchové boxy s nízkou nebo vysokou vaničkou, pro lidi, kteří se rádi naloží ve vaně, je zde připravena také celá řada druhů a typů van – rohové, oválné, asymetrické nebo hydromasážní a smaltované. Ze sanitární keramiky lze vybírat z WC, umyvadel, van, bidetů, pisoárů nebo urinálů. Obchod je vybaven také celou řadou koupelnových doplňků, kam patří dávkovače na mýdlo, mýdlenky, držáky na ručníky, háčky, držadla toaletního papíru, záchodové štětky nebo zrcadla, opět různých druhů.

Pro ty, kteří preferují vanu, je zde připravena vanová zástěna, která je optimálním řešením, jelikož dokáže vodě zaručeně zabránit. Potýkáte-li se tedy často s potopou v koupelně po vodních radovánkách Vašich dětí a poté dlouhou dobu s vytíráním, tak určitě neváhejte tohoto koupelnového pomocníka využít. Montáž vanových zástěn je velmi jednoduchá, proto ji bez obav zvládne každý z Vás. Lze zakoupit zástěny od pevných až po posuvné vanové zástěny a také s různým typem výplně (k dispozici má e-shop skleněné nebo plastové výplně). Vanová zástěna dotvoří příjemnou změnu ve Vaší koupelně.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h