Vybavujete zasedačku? Nezapomeňte na kvalitní židle

Vybavujete zasedačku? Nezapomeňte na kvalitní židle

Také patříte mezi ty, kteří na otravném školení strávili několik hodin a postupem času jste nevěděli kam s nohama a jak si sednout? Pak vám bude záležet na tom, aby se u vás zaměstnanci, případně jiní návštěvníci cítili co nejlépe. Prohlédněte si, čím takovou zasedací místnost vybavit tak, aby byla příjemná a pohodlná pro všechny. Není to jednoduché, ale jde to. Dejte si na výběru záležet.

Příjemné posezení i v práci

Práce je součástí našich životů. Šťastlivec je ten, kdo se do své práce těší a baví ho to. Dopřejte svým zaměstnancům komfort při různých akcích, jako jsou porady, případně školení a zakupte do své zasedací místnosti konferenční židle, které budou pohodlné i při dlouhém sezení a zároveň jsou cenově dostupné. Nezapomeňte při výběru klást důraz na několik vlastností.

  • - Ergonomii židle
  • - Materiál, ze kterého je židle vyrobena pro jednoduchou údržbu
  • - Celková stabilita

Nejzásadnější je tvar židle

Principem správného sezení je to, že nejste neustále v jedné strnulé poloze a je důležité se i na židli hýbat, stejně tak je podstatné sedět tak, aby byla celá část těla na sedáku. Často nás dlouhé schůzky vedou k tomu, že se na židli posouváme směrem dopředu, což není úplně nejlepší. Správné ergonomické jednací židle jsou z příjemných a měkkých materiálů a zajišťují pohodlí. Zároveň musí být pevná a stabilní konstrukce. Ideální pak je, když opěrka je správně tvarovaná tak, aby nedocházelo k nezdravému prohýbání zad. I přesto, že při koupi takovýchto židlí je kladen důraz na zmíněné vlastnosti, najdete na trhu nepřeberné množství. Můžete tak vaši zasedací místnost ladit do příjemných barevných tónů a to včetně židlí, které zakoupíte. Je důležité, aby se vaši zaměstnanci cítili dobře, bude to jistě poznat na kvalitě jejich práce. Různé schůzky nebývají příjemnou záležitostí, zkuste je trochu vylepšit tím, že se vám bude pohodlně sedět.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h