Vyberte párty stan a mějte párty v pohodě

Vyberte párty stan a mějte párty v pohodě

Jako se stala televize, mobil, internet nedílnou součástí života náš všech, tak směle můžeme k těmto věcem připočítat i zahradní párty stany. Lidé milují pohodlí a tyto výrobky dokonale poslouží při různých příležitostech.

Párty stany – náhradní řešení pro zastřešení výstavy, firemní, kulturní, sportovní akce, rautu. Nebo prezentujete svoje výrobky? Párty stany si můžete nechat potisknout reklamním logem či vhodnou animací. A díky profesionálnímu zpracování a použití kvalitních materiálů máte k dispozici mobilního pomocníka, který rychle a zajímavě zastřeší vaší pořádanou akci.

Výběr párty stanů na T-zboží.cz za nejnižší ceny. Všechny jsou skladem a do 2 dnů u Vás doma!


Párty stany – jedinečně naplní téma pořádané akce


Stavba párty stanu je časově nenáročná, velikost a barvu si můžete vybrat podle momentálních požadavků. Konstrukce jsou vyráběny v šířkách 3 x 3 m nebo i v 6 x 12 m a více. Běžně se párty stany propojují, čímž organizátoři docílí většího prostoru a atraktivnějšího vzhledu. Firmy a různé společnosti si velkokapacitní stany pronajímají s ohledem na jejich variabilitu. Ve chvíli, kdy párty stan stojí, tak se vaše akce stává jedinečnou. Ať pořádáte obyčejnou grilovačku či konferenci, obchodní setkání, výstavu, předváděčku, tak díky vhodného umístění stanu dodáte setkání jistou atraktivitu a dokonale naplníte téma pořádané akce.


Párty stany – výběr z různých typů


Pořádáte firemní večírek?  Párty stany vám umožní pořádat akci na prostranství, které vám vyhovuje nejlépe. Na akci na ´zelené louce´se bude vzpomínat častěji než na akci pořádanou v restauraci. Párty stany jsou dokonalé řešení, nemusíte předem zamlouvat stoly. Navíc máte možnost výběru z různých typů, tvarů, barev a velikostí. Hledáte klasiku nebo neotřelý nápad a inovaci? Záleží jen na vašich finančních možnostech, jakou alternativu si nakonec zvolíte. Párty stany nabízejí i možnost rozšíření stávajících budov. Jednoduše stan napojíte na původní stavbu a máte vyřešen nedostatek prostoru pro své hosty.

Odporúčame záhradné altánky

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h