Vybíráte nové interiérové dveře?

Vybíráte nové interiérové dveře?

Rekonstruovali jste byt či dům a teď se chystáte zařídit vnitřní prostory? Vše by mělo dokonale ladit a zapadat – nábytek, výmalba, podlaha i dekorace. To platí i pro interiérové dveře. Na výběr máte velké množství stylů, materiálů a k tomu také doplňky – kliky, kování a zárubně. Podle čeho volit? Je pár kritérií, která můžete při výběru zohlednit. Určitě se na ně podívejte i naživo. Obrázky na internetu mohou zkreslovat.

Existují nějaké základní parametry?

Ač se to nezdá, nejsou všechny dveře stejné. U těch venkovních hodnotíme především míru bezpečnosti a izolace. Zvlášť vchodové dveře by měly splňovat vysoké nároky, protože mají chránit vás i váš majetek. Design je až na třetím místě. U interiérových dveří je to přesně obráceně. Právě dojem z nich je nejdůležitější. Můžete vybírat z mnoha stylů, barevných kombinací, s prosklením nebo bez. Volba vás čeká i u způsobu kování, klik a způsobu otevírání. I to může vás interiér udělat zajímavějším a modernějším.

Z čeho vybírat?

Zajímavou a rozmanitou nabídku mají dveře Porta Doors. Jde o precizní provedení evropské značky, které vyniká detailním zpracováním i perfektní kvalitou. Kromě jedinečného designu nabízí záruku 5 let. V jejich katalogu najdete dveře lakované, rámové, se syntetickým nebo dýhovaným povrchem. Líbí se vám konkrétní design? I v něm můžete doladit barevné detaily i styl přímo na míru. U vybraných dveří můžete najít až 16 různých modelů na výběr. Vše si jednoduše navolíte i online. Není vám něco jasné, potřebujete poradit? Zeptejte se přímo na webových stránkách Atex Praha.

Myslete na zbytek interiéru

Máte menší byt a bojujete o každý milimetr místa? Zaměřte se na posuvné dveře Porta Doors. Nepřekáží a designově jde o velmi podařené kousky. Skleněné dveře zase účinně zvětšují prostor. U dveří v obýváku či kuchyni volte vzdušnější s prosklenou výplní, třeba i celoskleněné. U ložnice nebo koupelny zase plné. Toto rozdělení je podle míry soukromí. Ke dveřím vyberte vhodné zárubně, aby byl dojem co nejlepší.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h