Výklopné zásuvky najdou uplatnění v každé dílně

Výklopné zásuvky najdou uplatnění v každé dílně

V současné době si začínají lidé uvědomovat, že by se měli ve volném čase věnovat koníčkům. Pokud se zeptáte jakéhokoliv muže, kam se nejraději uchýlí po náročném pracovním dni, většina z nich odpoví: „Do dílny.“ 

Zde je třeba pečlivě třídit drobný spojovací materiál, například hřebíky a šroubky, a proto vám přinášíme několik tipů, jak si udržet v dílně pořádek a jak snadno najít právě to, co potřebujete.

Součástí dílny je bezpochyby plechový nábytek, ve kterém uschováte různé pracovní nářadí od vrtaček až po kladiva. Nezapomínejte ale na malé součástky, jež se snadno ztrácí.

Výklopné zásuvky se stavebnicovým systémem

Velice poptávanými se stávají výklopné zásuvky, které disponují stavebnicovým systémem. Znamená to tedy, že jednotlivé zásuvky můžete skládat na sebe i vedle sebe, a vytvořit si tak obrovský regál. Samozřejmě, v případě potřeby je možné výklopné zásuvky postupně přidávat. Uplatnění nachází i v obchodech se spojovacím materiálem. Určitě jste si už několikrát všimli, že když přijdete do nějaké prodejny s hřebíky, mají tam perfektní způsob pro jejich uložení. Jedná se právě o výklopné zásuvky fox, které jsou navíc k dostání v různých barevných variantách.

Výklopné zásuvky rozdělené podle barev

Výklopné zásuvky, jak už jsme zmínili, mají stavebnicový systém se samostatně stojící strukturou. Vyrobené jsou z vysoce odolného plastového materiálu, jenž se dokonale hodí do tak náročného prostředí, jako je dílna. Vybrat si můžete z různých barev, což je skvělé, neboť si rozdělíte jednotlivé druhy součástek podle barev, a tím usnadníte jejich hledání. Budete vědět, že ve žlutých zásuvkách najdete hřebíky, v zelených zase matičky a podobně. Stačí si udělat vlastní systém, díky němuž se rychle zorientujete a nestrávíte několik minut hledáním správného prvku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h