Vzduchotechnika od Inkomo vzduchotechnika

Vzduchotechnika od Inkomo vzduchotechnika

Při rozvodu vzduchu je třeba maximálně zajistit tepelnou i zvukovou izolaci. Kvalitní materiály a dobře uzpůsobené systémy dokáží zvýšit užitnost tras, sníží negativní dopady na okolí a přinesou i značnou úsporu. Pevné a odolné materiály zachovají celému systému dlouhou životnost, nevyžadují složitou údržbu a vyhoví i špatně přístupným prostorám.

Krbové ventilátory a mřížky

Rozvod teplého vzduchu do dalších místností řeší právě krbové ventilátory a mřížky. Efekt úsporného vytápění převedou do větší části domu, tím sníží náklady a ušetří i Váš čas. Horký vzduch se mísí s okolním, pomocí rozvodného systému je distribuován i do vzdálenějších interiérů bez prachu, mastnoty nebo výparů.

Sonovac, isovac, isosleeve

Isovac je ohebná, tepelně izolovaná hliníková hadice, Sonovac je oproti Isovacu ještě zvukově izolovaný. Tyto ohebné hadice jsou lehké, snadno se montují a ohýbají. Používají se hlavně k rozvodům teplého vzduchu od krbového vytápění.

Isosleeve je samostatný, tepelně izolační návlek, který slouží k izolaci potrubí. U rozvodů dokáže zamezit únikům tepla a zamezí vzniku kondenzátu při odsávání teplého vzduchu např. pod digestoří.

Plastový systém

Vzduchotechnika není spojená jen s rozvodem teplého vzduchu k vytápění. Důležité využití nachází i v odvětrávání uzavřených prostor od vlhkosti, pachu nebo slouží k přívodu čerstvého vzduchu. Plastový systém je moderní variantou pro řešení odvodu vzduchu z kuchyní, koupelen, WC. Stavebnicový systém se snadno instaluje, díly se pevně a bezpečně pojí. Potrubí je lehké, nezatíží konstrukci a má i velmi dobrý estetický vzhled. Plast navíc nepodléhá korozi, čímž zaručuje dlouhou životnost.

Vzduchotechnické rozvody nabízí řešení pro jakékoli prostory díky moderním materiálům i dlouho zažitým řešením. Inkomo vzduchotechnika nabízí kompletní sestavy pro realizaci nebo modernizaci tras. Využít můžete nejen pestré portfolio produktů, ale i odborné poradenství. Ochotná obsluha Vám navrhne nejlepší řešení s ohledem na dané prostory, zároveň se bude snažit přizpůsobit Vašim představám.

Vánoční akce Inkomo vzduchotechnika

Všem bychom rádi nabídli v období Vánoc něco navíc. V době od 1. 12. - 24. 12. 2018 jsme pro vás bonusově připravili malé překvapení. Váš nákup může každý den zpříjemnit sleva na určité produkty nebo dárek navíc. Sledujte naše stránky, jsme si jisti, že během adventního období dokážeme potěšit zákazníky i v oborech, které pracují s jasně danými plány.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h