Zahradní altány - záruka pohody

Zahradní altány - záruka pohody

Ne každý majitel rodinného domu má možnost stavět na svém pozemku zahradní besídku, kde by trávil volný čas a těšil se na dovolenou. Perfektní alternativa k tradičnímu dřevěnému nebo kovovému altánu je plachtový zahradní altán.

Komfortní přístřešek bude chránit hostitelé i hosty v horkém odpoledni na prudkém slunci nebo při zatažené obloze s kapkami deště. Nicméně, pro takové potěšení bude muset obětovat menší částku, než kdyby se rozhodl pro stavbu klasického altánu. To je důvod, proč zažívají plachtové zahradní altány s kovovou konstrukcí takový boom.

Zahradní altány skladem na T-zboží.cz – dodáme do dvou dní!

Zahradní altány - decentní prvek do vaší zahrady

Možnosti je mnoho, jak se ochránit před silnými slunečními paprsky a deštěm.  Působivá je i pevná markýza s dřevěným rámem, nesmíme zapomínat na děti, velice hezké jsou i dřevěné dětské domeček na hraní, pergoly a další. Zahradní altány spolehlivě jistí pohodlí pro outdoorové aktivity, ať už hlučná zábava v kruhu přátel nebo odpočinková dovolená spjata s přírodou. Velkou výhodou altánu je, že kdykoli a bez větších problémů mohou být přesunuty na libovolném vhodné místo, příkladně k rybníku, bazénu nebo na trávník v zahradě.

Zahradní altány si již nyní můžete objednat za výhodné ceny

Zahradní altány jdou rychle postavit a snadno se čistí. Lehká skládací konstrukce je velice praktická, autem ji lze vzít kdekoliv. V závislosti na velikosti altánu se odvíjí i cena. Altány s rozměry 3x3 m se dají pořídit za pouhých tisíc korun.  A pokud je pro vás toto téma aktuální a máte zahradní altány ve svém hledáčku, zajisté neprohloupíte, pokud se rozhodnete svůj nákup uskutečnit v zákazníky ověřeném internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde nabízejí spoustu věcí pro váš domov a zahradu.

Mohlo by vás zajímat:

 - 14 tipů jak na párty v pohodě

 - 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h