Kvalitní zahradní nábytek z masivu na

Zahradní nábytek z masivu

Význam a využití zahrady se za posledních pár desítek let zcela změnilo. Už nám po dvoře a zahradě neběhají slepice a využití zahrady dostává další spíše relaxační význam. Začínáme toužit po různých pergolách a zahradním nábytku. Své nazaměnitelné místo si vydobil zahradní nábytek z masivu.

Zahradní nábytek z masivu pro příznivce dřeva a dřevěných výrobků pro ozdobení Vaší zahrady...


 

Další venkovní zahradní nábytek z masivu na T-zboží.cz - vše skladem!


 

Údržba zahradního nábytku z masivu

Každý zahradní nábytek z masivu si zaslouží trochu té údržby. Při výběru té správné udržovací technologie musíte vědět z jakého dřeva je nábytek vyroben a jakou barvou byl povrch dřeva poprvé upraven.

Zahradní nábytek z cizokrajných dřevin

Pokud je nábytek vyroben z cizokrajných dřevin jako je teak a meranti a pod., údržba vyžaduje jednou za rok nebo za dva celý nábytek přetřít udržovacím olejem (najdete v kategorii zahradní doplňky).

Zahradní nábytek z českých dřevin

Pokud je nábytek vyroben z běžných dřevin jako je dub, smrk, borovice apod, je třeba povrch dřeva přetřít jednou za rok nebo dva tenkovrstvou nebo středně vrstvou lazurou na dřevo.

V každém případě doporučuje zahradní nábytek z masivu na zimu uschovat do suchého skladu. Životnost zahradního nábytku se tím výrazně prodlouží.

Kde koupit zahradní nábytek z masivu?

Takový najdete u nás v kategorii: kompletní sestavy

Vyberte u nás dřevěný zahradní nábytek, využijte dopravy zdarma a užívejte příjemné letní dny!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h