Zařizujete svému dítěti pokoj? Poradíme, kde nakoupit nábytek

Zařizujete svému dítěti pokoj? Poradíme, kde nakoupit nábytek

V okamžiku, kdy dítě dosáhne dvou let, se většina rodičů rozhoduje přesunout ho z dětské postýlky umístěné v ložnici do vlastního pokoje. Pokud však nemáte ani postel, ani skříň, zároveň však nechcete pořizovat klasický nábytek běžně dostupný ve velkých řetězcích, stačí si najít internetový obchod zaměřující se výhradně na dětské provedení. Počítejte s tím, že potřeby batolat, předškoláků, školáků a vysokoškoláků se výrazně liší, a proto byste měli konkrétní kousky nábytku vybírat podle věku dítěte. Ovšem tak široký sortiment nedokáže jen tak lecjaký obchod nabídnout.

Specialista na dětský nábytek

Obchody s nábytkem většinou nabízí jen zlomek dětského nábytku, a proto je lepší poohlédnout se po firmě, která se na dětský svět přímo specializuje. Jednou z nich je společnost Banaby, kde zakoupíte všechno od postele přes matrace až po dekorace. V podstatě nezáleží na tom, zda zařizujete pokoj pro dvouleté nebo desetileté dítě. Jakmile do vyhledávače zadáte například frázi „Banaby český“, zobrazí se vám e-shop s širokým produktovým portfoliem, v němž narazíte na vybavení kojeneckého i školáckého pokoje. Spokojení budete nejen s kvalitou, ale také s atraktivními cenami.

Obrovským hitem jsou postele ve tvaru domečku

Velký boom v posledních měsících zažívají takzvané domečkové postele. Představují totiž nejen útulný prostor ke spaní, ale přes den poslouží i pro hraní. Pyšní se vzdušným designem, který si zamilujete nejen vy, ale také vaše ratolesti. V přírodním dřevěném dekoru seženete postel ve tvaru domečku už od 5 199 korun. Pokud by bylo vaše dítě raději indiánem ukrytým v teepee, kupte mu postel vypadající jako teepee, která vás vyjde na 4 999 korun.

Skvělá zpráva pro slovenské čtenáře a čtenářky. Existuje totiž i Banaby Slovensko, tudíž i slovenské děti se dočkají moderního pokojíčku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h