Zastřešení bazénu nebo vířivky vám prodlouží léto až do zimy

Zastřešení bazénu nebo vířivky vám prodlouží léto až do zimy

Sluníčko už se nám pomalu schovává za mraky, po babím létě ani vidu, ani slechu, nastupují chladné dny a ještě chladnější noci…

Jenže podobně jako se Bobovi a Bobkovi nechtělo z vyhřátého klobouku, ani nám se nechce z vyhřívaných bazénů či vířivek. Příjemné letní osvěžení může vystřídat pohodové podzimní lenošení v bazénu v případě, že máte střechu nad bazénem.

Rozmarné léto prodlouží kvalitní zastřešení bazénu

Díky zastřešení bazénu bude každé léto o několik týdnů ještě delší. Rozmarné léto, propršený podzim, mrazivá zima – nic z toho vás nemusí trápit, pokud svůj bazén zakryjete stříškou. Nejenže tím zvýšíte teplotu vody až o osm stupňů, ještě si krásně dopřejete koupání v době, kdy vaši sousedi dávají svá mini koupaliště k ledu a čistí je. To je výhodné pro udržení plochy v dobrém stavu dlouhá léta, neboť bazén není mechanicky poškozován, poškrábán a různě ničen. Střecha ochrání jak bazén, tak relaxující plavce v něm. Náklady na čištění a průběžnou údržbu se výrazně minimalizují díky zastřešení bazénů.

Zastřešení atypických bazénů a vířivek na zakázku

Kdo touží po zastřešení svého domácího koupaliště a obává se, že to nebude možné kvůli atypickým tvarům bazénu, jeho obavy jsou liché. Firma Albixon pro zastřešení bazénových ploch a vířivek počítá s jakýmikoliv netypickými tvary a zhotoví zastřešení individuálně na zakázku. Střechy se vyrábějí z vysoce odolných materiálů – hliníku, nerezu a polykarbonátu s UV stabilizací, které zaručují dlouhou životnost. Jako povrchová úprava se používá karbon či kořenové dřevo, barvy a dekory jsou v pestré barevné šíři včetně přizpůsobení odstínu k barvě fasády domu, zdiva nebo estetických prvků na zahradě.

Technologické parametry bazénových střech od Albixonu

Střecha se skládá z dutinového nebo kompaktního polykarbonátu pro dokonalou ochranu a koleček s nerezovými zapouzdřenými ložisky pro snadné posouvání. Součástí je také kolejiště, jednoduše spustitelného do úrovně terénu a ze skrytých kotvících prvků. Konstrukce procházejí náročnými zátěžovými testy, mají odolné profily a zaoblený tvar. Bazénové zastřešení má snadné ovládání, s nímž si poradí i starší děti. Proto se stane ochrannou vrstvou nejen samotného bazénu, ale i třeba domácích mazlíčků, kteří by mohli spadnout do vody.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h