Zásuvkové skříně - dokonalá řešení!

Zásuvkové skříně - dokonalá řešení!

Existuje lepší uložení věcí, než v přehledné zásuvce? Těžko!

Zásuvky nebo chcete-li šuplíky mají svou jasnou a nezastupitelnou funkci. Do vysunutého šuplíku prostě ze shora nahlédnete a obsah je jasný. Asi nic lepšího pro přehledné třídění věcí nikdo nevymyslí!

Zásuvky dříve

Zásuvky se dříve, stejně jako jiný nábytek, vyráběly výhradně z masivního dřeva. Tím pádem byly těžké a špatně ovladatelné. Při vysouvání se neposouvaly úplně plynule, protože se pohybovaly pouze po dřevěných lištách. Lišty se mazaly mýdlem nebo voskem ze svíčky, ale to nebylo ono. Naprostou nevýhodou byl fakt, že zásuvky neměly vůbec žádnou zarážku a tak se často stalo, že těžká zásuvka zůstala po vysunutí v ruce. Ta doba je už ale naštěstí pryč.

Zásuvky dnes

Na výrobu zásuvek se už masiv nepoužívá skoro vůbec. Materiál se řeší tenkým laminem, dýhovanými deskami nebo dokonce prefabrikovanými plechovými boky. Co se výsuvů týká, všechny už fungují s praktickou zarážkou - šuplík už nikdy nemůže po vysunutí vypadnout ven a jsou k dispozici v levném tzv. rolničkovém provedení nebo v super provení s kuličkovými výsuvy. Luxusní jsou mechanismy, které umožňují tlumené dovření zásuvky. Výhodou kuličkových pojezdů je samozřejmě velmi snadné vysunování a hlavně ticho! K dispozici je obrovské množství různých třídičů a organizérů.

Zásuvkové skříně dnes

Prohlédněte naši nabídku: šatní skříně - naprostá většina z nich umožňuje uložit větší věci a také obsahuje zásuvky. Celkový prostor ve skříni se stává promyšlenou kombinací. Dokonce za většinou posuvných dveří u skříní s posuvnými dveřmi najdete výsuvné zásuvky.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem té správné zásuvkové skříně!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h