Zdánlivé maličkosti jako botník doladí příjemný interiér

Zdánlivé maličkosti jako botník doladí příjemný interiér

Zařizujete si byt tak, aby každá místnost byla v jednotném duchu? Chcete nechat vyniknout svoji kreativitu v každém koutě své domácnosti? Pak nezapomínejte ani na předsíň.

Vždyť to je prostor, do kterého hosté vstoupí jako první. A pokud jsou u vás poprvé, jistě se budou cítit dobře, když uvidí uspořádanost i v této části bytu, která se tolik neobývá.

Nepodceňujte volbu věšáku, osvětlení a podlahové krytiny

Při zařizování předsíně myslíme především na praktické doplňky, jaké nám budou vyhovovat při oblékání, obouvání nebo odkládání svršků a obuvi. Do rozměrné předsíně se vejdou šatní skříně, věšáky a účelné botníky. Nezapomínáme ani na vhodné osvětlení, pod nímž vy i hosté dobře uvidí a neoblečou či neobují si omylem cizí kabáty a boty. Důležitou položkou je i typ podlahové krytiny. Vhodné jsou dlažba i linoleum, ale nezatracují se ani koberce, pokud k nim zvolíme také vhodnou podložku na zouvání zablácených bot nebo mokrých pohorek.

Vyměňte regál na boty a židli za sedací botník

Pro pohodlné oblékání a obouvání se hodí mít v předsíni přichystanou židli, křesílko nebo dětskou židličku pro nejmenší obyvatele bytu. Důmyslným pomocníkem, který spojuje praktické s účelným, je sedací botník. Nejenže vám ušetří místo, které byste museli obětovat pro židli a botník, navíc díky skvělému designu dokáže pasovat do každé předsíně. Tím, že se vyrábějí botníky se sedacím prostorem v různých barvách a typologiích, můžou je směle usadit do jakékoliv předsíně i nejnáročnější bytoví architekti. Barva sedáku může korespondovat s odstínem linolea či dlaždiček, zbarvení dřeva se může vyladit s věšákem a dalšími dřevěnými doplňky v předsíni. Nepodceňujte tedy při zařizování interiéru i zdánlivé maličkosti, jako jsou detaily předsíně.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h