Zdravé a pohodlné spaní pro každého člena rodiny

Zdravé a pohodlné spaní pro každého člena rodiny

Postel je úžasný vynález a my se do ní každý den moc těšíme. 

Současný trh nabízí obrovské množství zboží, kde i postele hrají významnou roli. Toužíte po pohodlí, tak si objednejte měkkou a pohodlnou čalouněnou postel, kde navíc oceníte pestrou škálu barev a materiálu stejně jako velký úložný prostor. Nic nenahradí kvalitní postele z masivu, které mají i po mnoha letech unikátní vzhled a slouží vám celý život. Do moderních domovů jsou vhodné nádherné a nezničitelné kovové postele. Originální vzhled, eleganci a komfort nabízejí luxusní postele, ale to už musíte sáhnout hlouběji do své peněženky. Své místo na trhu si našly i postele z ekokůže, kde výrobci ručí za dlouhou životnost.

Špatně zvolené matrace neprospívají regeneraci našeho těla ani mysli

Žádná postel se neobejde bez kvalitní matrace a pevného roštu. Spánek se velkou mírou podílí na našem zdravotním stavu, a pokud spíte na starých přeležených matracích, nedivte se, že se vám stále podlamuje zdraví. Především lidé, kteří nemilují sport, diabetici, obézní lidé by měli výběru matrace věnovat velkou pozornost. Kvalitní matrace mají vzdušné jádro, které má několik zón a individuálně reaguje na anatomické potřeby uživatele. V nabídce naleznete tyto typy matrací -  latexové, taštičkové, pěnové, matrace z líné pěny, zdravotní, vodní, dětské a partnerské matrace.

Kvalitní dětské postele – zdravý spánek


Taktéž dětské postele si zaslouží větší pozornost. Pohodlné a kvalitní postele potřebují vaše ratolesti ke zdravému růstu a dobrému duševnímu vývoji.  Dětské postele musí být kvalitní, bezpečné, zdravotně vyhovující, pohodlné a neškodí, pokud budou i zábavné a nabídnou kouzlo pohádkového světa. Z praktického důvodu mnoho maminek dává přednost postelím s úložným prostorem. A jak si vybrat postel, abychom ji nemuseli měnit každé tři roky? Nejlepší je, pokud dítěti koupíte studentský nábytek a design můžete měnit pomocí zajímavých doplňků, či obrázků.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h