Zdravý spánek v kvalitní české posteli

Zdravý spánek v kvalitní české posteli

Čas adventu a Vánoc je pro mnohé z nás časem, kdy se ladíme na Vánoce, vybíráme dárky a zdobíme naše domovy. Je to krásné období, které s sebou často kromě radosti přináší i únavu. Nadělme si proto dárek již nyní, nadělme si kvalitní českou postel od Českého výrobce značky Postelia.

V ložnici prožijeme velkou část života, a proto by měla splňovat vysoké estetické a funkční nároky pro zdravý a kvalitní spánek. Nespokojte se s alternativou a vyberte si to nejlepší, co je na trhu s nábytkem. Masivní postele - tradice ve výrobě již od roku 2001, kde Český výrobce značky Postelia používá materiál masiv I. třídy – tuzemské dokonalé vysušené dřevo. Masivní postele jsou složené z hlavového a nožního čela, dvou bočnic, nechybí pevná středová lať s nožičkou.  Všechny díly jsou spojené závěsným značkovým kováním s doživotní zárukou od významného Německého výrobce Hettich – snadná montáž a demontáž.

Pohodlné dřevěné postele za skvělou cenu

Dřevěné postele se vyrábějí z levného borovicového a smrkového dřeva, dražšího bukového a olšového dřeva, a pokud preferujete vysokou kvalitu, máte možnost si objednat postele z dubu, jasanu nebo javoru. Dřevo určené na výrobu postelí se dlouhodobě odkládá a perfektně vysuší, aby mohla začít výroba kvalitních, pevných a komfortních postelí, kde se snoubí osobitý styl s moderním designem. Dřevěné postele! Každý kus nábytku je unikátní svou jedinečnou kresbou dřeva. Každá postel je navržena s ladnými křivkami v duchu přitažlivé elegance.  Bezchybná povrchová úprava je základem toho, aby postele z masivu vydržely sloužit dlouhá léta.

Postele s úložným prostorem – nadčasový design  

Mezi nejžádanější produkt patří tradičně postele s úložným prostorem, kde oceníte nadčasový design s praktickou stránkou. Lamelové rošty jsou dovážené od předních evropských výrobců stejně jako kvalitní značková pěna určená pro výrobu matrací. Matrace jsou vyrobeny podle posledních poznatků lékařské vědy. Zákazníci jsou velmi spokojeni s tvárností, funkčností a zajímavou kombinací barev.  Sháníte vysokou kvalitu? Tak to si musíte zapamatovat název internetového obchodu spime.cz. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h