Zdravý spánek=kvalitní matrace

Zdravý spánek=kvalitní matrace

Spánek je hlavní potřeba člověka. A na to, abychom se vyspali do růžova, potřebujeme kvalitní matrace. Trh nabízí spoustu druhů matrací. Jaká je nejvhodnější? 

Orientaci u těchto výrobků vám usnadní znalost jejich rozdělení, konstrukce a výplně. Základní rozdělení matrací - pružinové, latexové a pěnové. Pružinové matrace, jak sám název napovídá, se skládají z jednotlivých pružin, a tvarem připomínají přesýpací hodiny, pohromadě je drží ocelová cívka. V rámci pružinových matrací známe i tzv. taštičkové matrace, které dokážou dokonale kopírovat tvar celého těla. Hlavní výhoda těchto matrací? Vzdušnost, nemusíte se tak obávat velkého přílivu roztočů, což ocení alergici.

Pěnové matrace! V současnosti nejžádanější výrobek

Ano, v současné době je nejfrekventovanější tzv. studená pěna nebo HR pěna. Může se vám stát, že narazíte na takový typ výplně matrací i pod jiným názvem. Výrobci nebo prodejci jim mnohokrát přisuzují přípony jako soft, form či cell. Pokud však najdete matraci pod názvem "biopěna", jde o výrobek, do kterého se přidávají přírodní látky. Kvalitní "biopěny" by měly v sobě obsahovat minimálně 50%. Výhody - vysoká přizpůsobivost tělu a snadná manipulovatelnost. Existují i pěnové vrstvy s paměťovým efektem tzn., že při ležení zanechává v matraci otisk, který se velmi pomalu vrací do původního tvaru.

Nakupujte matrace a molitan u profesionálů - molitan-matrace.cz

Je pro vás toto téma aktuální a potřebujete se poradit s opravdovými odborníky? Tak se pohodlně usaďte u počítače a do vyhledávače napište molitan-matrace.cz. Špičkové výrobky za skvělé ceny! Proč nakupovat matrace a molitan draze, když to jde i levně? Zajisté oceníte dopravu zdarma nad 2000 Kč a možnost osobního odběru v Liberci. Stejně jako špičkový zákaznický servis a sortiment, který hned tak někde nekoupíte. Dobrá zpráva! Molitan expedují do 24h! Co víc! Matrace a molitanové desky ZDARMA upravují podle požadavků zákazníků. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h