Župan jako společník pro chvíle pohody

Župan jako společník pro chvíle pohody

Župany lidstvo provází už přes tři století a stále se těší velké oblibě. Není divu! Tento svrchní oděv dává svému nositeli pocit příjemného tepla a pohodlí.

 

Pohodlí a styl v jednom

Ačkoliv jsou župany určeny k odívání převážně v soukromí, neznamená to, že nemůže vypadat stylově. Ani tento "domácí" kousek totiž neunikl módním trendům a kreacím. V současnosti se na trhu vyskytuje opravdu široká škála různých provedení, barev, vzorů a materiálů, ze kterých si může zákazník vybírat. Nemusí se jednat pouze o funkční kus oděvu, jenž ochrání před chladem, ale o plnohodnotnou součást outfitu.

Koupě županu se rozhodně vyplatí. Unosíte jej jak doma, tak i ve veřejných bazénech či lázních. Kvalitní kousky naleznete na eshopu společnosti Zdravá ložnice. Důležité je zvolit správný střih i velikost, aby vás nikde nic netlačilo a požitek z nošení byl co největší. Na zimu se hodí spíše delší kousek s kapucí, kam můžete schovat i mokré vlasy a naopak v teplejších měsících oceníte modely s kratší délkou.

To pravé pro pány i pro dámy

Nezáleží na tom, zda jste statný muž nebo křehká žena, pohodlí má jistě rád každý. Jen si vzpomeňte na ten příjemný pocit, když jste se na dovolené choulili do měkkého županu u hotelového bazénu a toužili takto zůstat už navždy. Neexistuje důvod, proč si tento luxus nedopřát i doma po koupeli nebo při ranním popíjení kávy u snídaně. Vyberte si z nabídky pánské župany i dámské župany a nechte se hýčkat, kdykoliv budete chtít.

Patříte-li mezi opravdové milovníky tepla a relaxace, můžete svůj požitek posunout ještě o úroveň výš. Měkoučký kabátek perfektně doplní županové ponožky. Kromě toho, že vám vaše studené nohy zajisté poděkují, tak outfitu dodáte tu pomyslnou třešničku. Produkty jsou navíc vyráběny z vysoce savých materiálů, takže po koupeli vaše tělo dosuší do poslední kapky vody.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h