Zvýšení testosteronu u mužů

Zvýšení testosteronu u mužů

Zvýšení testosteronu u mužů Mužský hormon testosteron má na správné fungování organismu velmi významný vliv. V prvních letech života podporuje správný růst a vývoj kostí a svalů, později se podílí i na vývinu sekundárních pohlavních znaků, funkčnosti pohlavních orgánů a zvýšení libida.

Testosteron je vylučován varlaty, s přibývajícím věkem však jeho produkce klesá. Je to přirozené. Proto ve svém okolí pozorujeme tolik padesátníků či šedesátníků s velkým břichem, povolenými svaly, pleší a nesprávně fungující erekcí. Na tom všem se totiž nedostatek testosteronu velkou měrou podílí. Lékaři obvykle tento problém přehlížejí, konat začnou až ve chvíli, kdy je v sázce ohrožení života. Zvýšení testosteronu u mužů však může probíhat i přírodními cestami.

 

Zvýšení testosteronu u mužů

 

Pokud se i vy zabýváte otázkou jak zvýšit hladinu testosteronu, měli byste si nejdříve vzít důkladně na paškál svůj životní styl. Pohybujete se jen málo, jíte tučná jídla a sex máte jenom na své narozeniny? Pak se nesmíte divit, že testosteron začíná být ve vašem těle nedostatkovým zbožím.

 

Dostatek spánku, správná výživa, minimální stres, pohyb a pravidelné intimnosti v mužském těle pomáhají nastartovat ty správné procesy, díky nimž se začne produkce mužských pohlavních hormonů (nejenom testosteronu) pomalu vracet na svou obvyklou úroveň.

 

Testosteronové tablety a jak je vybrat

 

Z přírodních stimulantů patří mezi nejúčinnější a nejznámější kotvičník, pískavice řecké seno a ženšen. Všechny byly pro své jedinečné účinky využívány už od starověku. Denně byste však museli vypít velké množství odvarů nebo sníst i několik talířů čerstvé zelné natě, což je v našich klimatických podmínkách jednoduše nemožné (a navíc by váš žaludek jistojistě protestoval).

 

Mnohem lepší je tedy vsadit na přírodní testosteronové tablety, které některou z těchto bylinek obsahují. Vybírejte si takové, které mají platné všechny potřebné certifikáty a zároveň na internetu sbírají pozitivní zkušenosti uživatelů. Nekupujte první, které se vám díky líbivé reklamě dostanou pod ruku. Věnujte pozornost množství účinných látek i doporučené frekvenci užívání. Velmi levné tablety se vám mohou prodražit díky množství, jež musíte denně zkonzumovat, ale platí to i naopak.

 

Vždy si přepočítejte, na kolik vás vyjde jedna denní dávka a podle toho se zařiďte. Jde tu přece o vaše zdraví a celkovou pohodu, vaše peněženka však kvůli tomu trpět nemusí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h