Doprava a montáž

 

Doprava na T-nabytek.cz

Doprava nábytku

 

Pro dopravu Vámi objednaného nábytku používáme většinou vlastní vozy, nebo externí kurýrní službu nebo prostřednictvím České pošty.

 

 

Cena dopravy na T-nabytek.cz

Cena dopravy

 

Cena dopravy je při nákupu nad 10000,- Kč včetně DPH ZDARMA a při nákupu pod 10000,- pouze 250,- Kč!

AKCE doprava pouze 199,- Kč! pro veškerý sortiment!

 

 

Montáže nábytku na T-nabytek.cz

Montáž nábytku

 

Jelikož se snažíme nabízet konečnému zákazníkovi službu kompletní, vznikly pro Vás dvě nové služby: montáž a výnos nábytku. Dalším důvodem je fakt, že velká většina námi prodávaného nábytku je kvůli snažší přepravě dodávána ve stavu demontovaném. (demont).

Tuto službu využívají především maminky na mateřských dovolených, senioři nebo zákazníci, kteří jsou zaneprázdněni a nezbývá jim na to jednoduše čas. Toto se týká rozměrných a těžkých nábytků, jako jsou kuchyně, obývací stěny, ložnice a pod...

Každý výrobek v demontu obsahuje návod na montáž, ale i přesto může být pro někoho montáž složitá.

Pokud se rozhodnete svěřit montáž u nás zakoupeného nábytku naší firmě, přijedou k Vám naši profesionální pracovníci, kteří rozumí svému řemeslu. Vše smontují velmi pečlivě a funkci nábytku spolehlivě ověří.

 

 

Cena za montáž nábytku na T-nabytek.cz

Cena za montáž nábytku

 

Je vždy uvedena u každého výrobku a je na Vás, jestli ji vyberete nebo ne...

 

Výnos nábytku na T-nábytek.czVýnos nábytku

 

Standardně Vám přiveze řidič objednaný nábytek k Vašim prvním dveřím (jezdí sám a nemá možnost nábytek někam vynášet. Pokud chcete nábytek odnést dále (do patra a pod.), můžete využít naši další službu: výnos nábytku.

Pokud zvolíte službu výnos nábytku, řidič přijede s dalším pracovníkem a Vy už se nemusíte dále starat - nábytek bude odnešen na Vámi označené místo.

 

Cena za výnos nábytku

 

Cena za výnos nábytku se odvíjí od jeho váhy a velikosti. Cena za výnos je u každého výrobku uvedena. Můžete vybrat zakliknutím tlačítka..

 


 

 

 

 

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h