Kancelářské skříně vysoké

 

 

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Jsou lepší kancelářské skříně nízké nebo raději vysoké?

Na tuto otázku existují nejméně 2 úhly pohledu. Pokud budeme řešit design, do vyšších a větších místností vysoké skříně určitě ano. Pokud bychom ale vysoké skříňky umístili do malé kanceláře s nízkým stropem, budeme se uvnitř cítit depresivně a stísněně. Tedy žádné pěkné prostředí pro tvůrčí práci. Dalším úhlem je kolik věcí vlastně potřebujeme do skříněk uložit. Někdy je prostoru zkrátka málo a nezbývá, než vytvořit skříňovou stěnu. Pokud je to tedy možné do malých kanceláří volte spíše nízké skříně.

Nabízíme i skříně do každé ložnice. Super je provedení s posuvnými dveřmi.

Od jakého rozměru považujete skříně za vysoké nebo nízké?

Nízké kancelářské skříně mají výšku cca od 80 cm do cca 150 cm. Vysoké jsou logicky nad 150 cm. V nabídce najdete i výrobky vysoké 200 cm. Tak už se vejde věcí! :-)

Vysoké kancelářské skříně a nabídka dekorů

Máte obavu, že si vyberete pěkný kancelářský nábytek, ale že se nebude hodit do vaší kanceláře? Nemějte! Nabízíme 4 dekory (calvados, třešeň, buk a olši). Z těchto dekorů se snadno vytvoří harmonická kancelář, kde se bude pracovat opravdu dobře.

Výnos i montáž pro každou skříň!

Vyřešíme vaši kancelář opravdu komplet! Nábytek vyneseme, smontujeme, uklidíme během okamžiku a vy se můžete v klidu věnovat práci, která vás živí! A to všechno rádi!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h