Kancelářské skříně i na šanony

Vybavíme jakoukoliv kancelář - vyzkoušejte!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Ať už potřebujete zařídit domácí kancelář nebo profesionální administrativní místnost, jsme tu pro vás a společně to zvládneme! V nabídce je kompletní vybavení vaší kanceláře. Splníme vaši představu o jakémkoliv kancelářském nábytku!

Čím je kancelářský nábytek typický?

Základními elementy každé kanceláře jsou stoly. Do kaceláří volíme stoly spíše větší a myslíme na umístění počítače a jeho periferií (klávesnice, myš, připojení USB nebo elektrozásuvek. Každý stůl by měl obsahovat několik šuplíků. Běžné je, že šuplíky neobsahuje stůl samotný, ale pojízdný kontejner umístěný kdekoliv. Prakticeké místo pro zaparkování kontejneru je právě pod stolem. Dále židle - typickou vlastností kancelářských židlí jsou kolečka. A pro ukládání věcí slouží kancelářské skříně.

Jak vybrat správnou kancelářskou skříň?

Pří výběru kancelářské skříně je důležité si představit kolik šanonů bude třeba skladovat, jestli budou třeba skříně uzamykatelné, jestli je lepší otevírací roletka nebo klasická dvířka. Roletka se může posouvat ze strany na stranu nebo ze shora dolů a naopak. Nabízíme i uzamykatelné roletky. Chcete-li do skříněk vidět, vyberte dvířka skleněná. Moderní jsou i dvířka prosklená v hliníkovém rámečku.

Nejčastěji vybíráte kancelářské skříně nízké, vysoké nebo uzamykatelné.

Proč nabízíte kancelářské skříně jen v jedné barvě?

Nenechte se zmást obrázky. Je pravda, že jsou vyfocené pouze v provedení třešeň nebo olše. Je ale třeba jít na detail produktu a tam si vybrat chtěný odstín. V součané době nabízíme kancelářské skříně z lamina v dekoru: olše, kalvádos, buk a třešeň.

Ať už tedy hledáte kancelářskou skříň na šanony nebo jakoukoliv jinou, neváhejte nás kontaktovat. Kancelář s námi bude hračka!

Nabízíme i skříně do každé ložnice. Super je provedení s posuvnými dveřmi.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h