Kožená křesla do obývacího pokoje

Odolná kožená křesla do každého obývacího pokoje 

Ať už se rozhodnete pro křeslo kožené nebo jiné (kompletní nabídka křesel), pojďme si něco říci o kožených křeslech. Kůže má své výhody i nevýhody.

Kůže vždy byla je a bude znamením luxusu

Kožená křesla nebo kožené sedací soupravy se objevují všude tam, kde majitelé touží po pohodlném a luxusním sezení. Designy "v kůži" jsou opravdu jedinečné. Když volíte mezi textilem a kůží - vyhrává kůže už jen kvůli snadnější údržbě. Čím si vyberete tmavší odstín, tím se udržuje snadněji. Při polití koženého křesla například kávou, většinou stačí vlhký hadřík s trochou saponátu.

Proč je kůže tak oblíbený materiál? Výrobky potažené kůží mají velkou - letitou výdrž. Některé typy s přibývající patinou a léty ještě získávají na kráse. Pro většinu lidí je kůže na sednutí příjemný materiál. Je fakt, že "nesaje" a proto může být sezení pro někoho po delší době trochu nepříjemné kvůli pocitu "lepení k tělu".

Luxus za dostupné koruny

Prosím prozkoumejte naši nabídku kožených křesel řádně. Zjistíte, že mít doma kožené křeslo nemusí být nedostupné jako tomu bylo v minulé době.

Vyberte kožená křesla - luxus, který si zasloužíte!


Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h