Sektorové kuchyňské linky s dopravou zdarma

Kuchyňské linky za nejlepší ceny s dopravou zdarma

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Jistě s námi budete souhlasit, že bez kuchyňské linky by to nešlo. Každá hospodyňka touží po pracovním místě, kde bude připravovat pokrmy pro svou milovanou rodinu. Většina žen to chápe jako své poslání a na mužích většinou je zajistit toto místo v odpovídajícím designu, kvalitě, ergonomii. Správná kuchyňská linka, ač nám to třeba nebudete věřit, je s trochou nadsázky základem pro šťastný rodinný život.

Jak vybrat kuchyňskou linku?

Na počátku je rozhodnutí, zda koupíme normalizovanou linku nebo požádáme firmu o výrobu linky na míru. Částky za výrobu na zakázku ale několikanásobně převyšují cenu seriově vyráběné linky a tak většina zákázníků volí kuchyně od nás - tedy seriově vyráběné neboli sektorové. Jedinou nevýhodou je, že třeba úplně přesně nepasují do výklenku nebo na vyhrazené místo. To se ale snadno řeší objednáním třeba jen jedné skříňky bez dvířek. Tu pak můžete použít jako otevřené police.

Truhláři při výrobě linek na míru stejně vychází z normalizovaných rozměrů. Používají se šířky 20, 30, 40, 45, 50, 60, 70, 80 a 90 cm. Je to z důvodu různého kování, které je také připraveno pro skříňky těchto šířek a spotřebiče to samé. Například vestavěná trouba nebo vestavěná lednice vždy pasuje do skříňky široké 60 cm. Z těchto úhlú pohledu se jeví objednávání linky na míru jako nesmyslné.

Sektorové kuchyňské linky - pouze samé výhody

Úplně ty nejlevnější linky je třeba koupit jako celek. Další už jsou vyřešeny sektorově. To znamená, že můžete sestavit skříňky přesně podle vaší představy.

Nezapomeňte na dřez

Všechny nabízené kuchyňské linky jsou bez dřezu. Ten je vždy třeba doobjednat a najdete ho v souvisejícím zboží na detailu produktu.

Montáž kuchyňské linky

Veškeré dodáváné výrobky jsou demontované kvůli snazší přepravě. Součástí jsou přehledné návody. Pokud si na montáž sektoru netroufáte, můžete ji snadno objednat opět na detailu produktu.

Přečtěte si článek na našem blogu: Jak se připravit na montáž kuchyňské linky - spousta informací i o ergonomii a kompletní přípravě...

Poskytujeme profesionální služby. Žádné starosti. Vyzkoušejte!

Nabízíme levné a nejlevnější kuchyňské linky.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h