Levné a nejlevnější kuchyňské linky - vyzkoušejte!

Profesionální služba s výnosem a montáží.

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Každá hospodyňka touží po kvalitní kuchyňské lince a každá dobrá hospodářka sleduje samozřejmě i cenu. Na každé koruně záleží a tak nabízíme levné a nejlevnější kuchyňské linky. Co to vlastně ale znamená? Nikdo by asi nechtěl koupit takové vybavení, které má super nejnižší cenu, za rok se rozpadne, musíte koupit novou a nakonec výrazně proděláte. Platíte totiž dvakrát!

Na co dát pozor při montáži levné kuchyňské linky?

Příliš nezáleží, jestli montujete linku levnou nebo drahou. Největším kamenem úrazu je voda a teplo. V některých místech kuchyně se vyskytuje i voda a teplo najednou - tedy pára. Ta je pro vaši kuchyň úplně nejhorší. Úplně přesný návod na montáž linky přesahuje možnosti tohoto textu. V principu jde o to: zabezpečit všechna místa v kuchyni, aby se voda nedostala do dřevotřískového nábytku. To se dělá pomocí speciálních lišt nebo silikonových tmelů. Nejohroženější místo bývá v okolí dřezu. Je dobré zabezpečit třeba hliníkovými lištami hnany nábytku v okolí trouby. A co se páry týká (vzniklé při vaření), instalujte kvalitní kuchyňskou digestoř.

Nebojte se levné kuchyňské linky od nás!

Nákupu i té nejlevnější kuchyňské linky u nás se vůbec nemusíte bát! Vše, co se u nás prodává, je mnohokrát ověřené. Věřte, že případné reklamace nás zbytečně zatěžují. A hlavně nabízíme naprosto kompletní službu. Dopravu, výnos i profesionální montáž. Mějte pohodičku, nic nemusíte řešit. Naši pracovníci vše zařídí. Vyzkoušejte!

V nabídce jsou i levné obývací stěny, skříně, postele a další skvělý nábytek....

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h