Levné obývací stěny a sestavy

Doprava zdarma platí!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Potřebujete obývací stěnu a máte k dispozici omezený rozpočet? Právě pro vás jsme obývací stěny seřadili od nejlevnějších. Ceny stěn startují lehce nad 3 tisíci korun. Obývací stěny jsou opravdu levné a dostupné pro každého.

Jsou levné obývací stěny kvalitní?

Každá obývací stěna musí být kvalitní!

Věřte nám, že vyřizovat reklamace je pro nás velmi ztrátové. Nabízíme obývákové stěny, kde reklamace nepřekračují 1% celkově prodaných obývákových stěn. Tedy pravděpodobnost, že u nás koupíte obývací stěnu a bude bez chybičky, je 99%. Tím se může pochlubit opravdu málokterý prodejce!

I u těch nejlevnějších obývacích stěn platí, že výrobek můžete do 14 dnů od nákupu bez problému vrátit. Nákupem levné obývací stěny tedy nepodstupujete vůbec žádné riziko. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem!

Máme pro vás i kategorie levné šatní skříně, levné postele a další krásný nábytek...

 

Obývací stěna ZuzankaNa obrázku je obývací stěna Zuzanka. Ta patří opravdu k těm nejlevnějším a přesto tvoří v obýváku naprosto funkční celek. Je vhodná spíše do menších obývacích pokojů. Stěna je vyrobena z 16 mm silného lamina opatřeného melaminovou hranou. Dodává se v demontu. Obývací stěna Zuzanka je na výběr ze třech barevných provedení: kombinace černá-bílá, sonoma-bílá, švestka-bílá...

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h