Levné a nejlevnější šatní skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříně s posuvnými dveřmi opravdu levně, vyzkoušejte!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Nabízíme mnoho nábytku a šatní skříně s posuvnými dveřmi nevyjímaje. Máme pro vás levná a nejlevnější řešení. Posuďte sami!

Doporučujeme hledat i v kategorii: AKCE, kde je filtrovaná nabídka levných šatních skříní, které jsou navíc ještě v akci. 

Kdy vybrat šatní skříň se zašupovacími dveřmi?

Posuvné dveře přijdou vhod všude tam, kde řešíme úsporu místa. Jak už z názvu vyplývá, dveře se neotevírají klasicky, ale posouváním (nebo-li zašupováním) do strany - tedy před skříní nepotřebujeme tolik místa. Možná bude pro někoho nevýhodou, že máte přístupnou vždy jen část skříně. Dveře totiž posunutím do strany zajedou za další dveře a v případě skříně se dvěmi posuvnými křídly, vidíte pouze do poloviny skříně. V případě skříně se třemi křídly, můžete odsunout dvoje dveře a vidíte tak do 2/3 skříně. Tím ale "nevýhody" posuvných řešení končí a nyní už jen samé výhody.

Prodáváme pouze kvalitní posuvné mechanismy, dveře se posunují krásně snadno a bezhlučně. Zákazníci nám píší, že skříně od nás v ložnici při otevírání nevzbudí ani spící miminko a to jistě rodiče ocení.

Jsou tu pro vás i levné šatní skříně, levné postele, obývací stěny atp...

Jak vybrat šatní skříň s posuvnými dveřmi levně?

Nejlepší je vybrat levné řešení nabízené v nějakém obchodě. Šatní skříň se zašupovacími dveřmi vyrobená na míru nikdy nemůže být tak levná. Levné může být pouze řešení, kdy výrobce vyrábí 100vky skříní najednou - nakoupí materiál se slevou a minimalizuje režii. Nákupu nejlevnější skříně u nás se rozhodně nemusíte bát. Každou skříň, kde by reklamace tvořily více, než 0,1 % prodávaného zboží okamžitě vyřazujeme z nabídky!

Kompletní nabídka šatních skříní s posuvnými dveřmi

Kompletní nabídka šatních skříní do ložnice

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h