Levné a nejlevnější šatní skříně do ložnice

Šatní skříně seřazené od těch nejlevnějších kousků

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Potřebujete šatní skříň a hlavní roli v rozhodování hraje cena? Máme pro vás nejlevnější řešení!

V kategorie levné šatní skříně jsou skříně seřazeny právě od nejlevnějších kousků. Ceny nejlevnějších skříní startují na 1500,-Kč. Mít úložný prostor za takovou cenu je úžasné, co říkáte? I u takových skříní platí doprava zdarma při nákupu nad 3000,- a budou ozdobou vaší ložnice!

Bojíte se nakupovat šatní skříň za tak levnou cenu?

Nemusíte!

I na takto levné šatní skříně platí standardní 2 letá záruka. Můžete je samozřejmě do 14 dnů od nákupu vrátit bez udání důvodu. I takto levné skříně vám budou spolehlivě sloužit! I u takto levných skříní vám můžeme zaručit, že podíl reklamovaných kousků nepřekročí 1% z celkového objemu prodeje. Tedy pravděpodobnost, že koupíte takovou šatní skříň ve výborné kondici je 99%! I pro takto levnou skříň vám rádi zajistíme montáž i vynesení na požadované místo, ať už je to ložnice nebo jakýkoliv jiný pokoj!

Mohly by se vám hodit i levné postele nebo levné obývací stěny..

Jak dosahujeme tak levné ceny?

Prostřednictvím našeho obchodu se prodá velké množství šatních skříní do celé ČR. U výrobců skříní tak dosahujeme výrazných slev, které pak promítáme do výsledné prodejní ceny pro vás. Dalším důvodem tak levných cen je malá výbava. V takové skříni najdete maximálně šatní tyč a nějaké police. Zde nehledejte žádné vychytávky ve formě šuplíků nebo nějakého osvětlení. Za ty je třeba si připlatit. Nabídka skříní je určena právě pro ty, kterým šatní tyč a police stačí. Levné skříně jsou vyrobeny výhradně z lamina a většinou z trochu menší tloušťky - to ale pro praktické používání nevadí. Kompletní nabídka šatních skříní z lamina ZDE.

Vyzkoušejte naši nabídku levných skříní - kontaktujte nás - rádi vám pomůžeme s výběrem! 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h